Společnost zabývající se téměř 20 let vánočním a slavnostním osvětlením a rozvíjející vlastní výrobní řadu DECOLED. Vyrábíme zajímavé světelné koncepty do různých států Evropy. Naše práce je kreativní a rozmanitá. Dalším sortimentem je výroba hliníkových bran a plotů.

Grafický designer

Jsme menší českou společností s 20letou historií a zabýváme se slavnostní a vánoční výzdobou. Poskytujeme kompletní servis našim zákazníkům od návrhu až po samotnou výrobu a montáž. Postupně rozšiřujeme naše aktivity v zahraničí. Hledáme grafika/designera pro originální grafickou tvorbu vánočních dekorací a tematizované výzdoby včetně grafického ztvárnění dětských koutků na platformě Adobe.

Náplň práce

Hlavní náplní práce je kreativní a samostatná grafická tvorba vánoční výzdoby měst, obcí, obchodních center a jiných komerčních objektů; jako je stylizace vánočních motivů a pohádkových postav, prostorové kresby a skicování. Mezi občasné činnosti patří příprava katalogů a propagačních materiálů.

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání (nejlépe uměleckého směru), výbornou znalost grafických aplikací Photoshop, Indesign, Illustrator a vysokou úroveň ruční a technické kresby. Uvítáme vysokou kreativitu a výtvarné nadání, požadujeme samostatnost a nadšení pro práci.

Nabízíme

Práce na plný úvazek s možností home-office. Nabízíme dobré platové ohodnocení, příjemné zázemí a kolektiv, především pak prostor pro seberealizaci a přímou účast na realizačním procesu. Termín nástupu ihned. Místo práce: Praha západ - Dobrovíz.

Za zaslané životopisy s motivačním dopisem a portfoliem své práce předem děkujeme.

Společnost
DECOLED s.r.o.
Adresa
Kladenská 37, Dobrovíz
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Technika a vývoj, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer, Průmyslový designer, Animace 3D
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel