Kazimírka
Fryčovická 462
Praha 9 - Letňany

Tel.: 776 355 202
Email: sdruzeni@kazimirka.cz

Pomocný kuchař/ka a Pomocná síla na dětském táboře

Pro termín 29.6. - 13.7. hledáme 2 nové členy, pomocného kuchaře/ku a pomocnou sílu do kuchyně.

Jsme organizace pořádající tábory v chatkovém středisku s budovou, kde je i plně vybavená kuchyně pro cca 200 strávníků.

Náplň práce pomocného kuchaře:

- vaření, příprava výdej jídel (snídaně, obědy, svačiny, večeře)

- odpovědnost za dodržování technologických, hygienických předpisů

- dohled nad účelném využití potravin,

- spolupráce s hlavním kuchařem a pomocnými silami

Náplň práce pomocné síly kuchyně a střediska:

- mytí nádobí, úklid kuchyně, pomoc v kuchyni s jídlem, krájení, škrábání, příprava a výdej snídaní/svačin,

- úklid společných prostor střediska 2x denně (jídelna, klubovny, sociální zázemí, wc)
- dodržování technologických postupů a bezpečnostních a hygienických předpisů
- dodržování čistoty provozního zařízení, nádobí a výrobních místností
- spolupráce s kuchaři a dalším personálem střediska

Požadujeme:

- pomocný kuchař/ka vyučen v oboru a zkušenosti s vařením ve větším provozu

- pomocná síla - preciznost, píle, ochota a praxe práce s potravinami

- kladný vztah k dětem
- spolehlivost, pracovitost, pečlivost a smysl pro pořádek
- zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
- aktivní a systematický přístup k práci
- samostatnost i schopnost týmové spolupráce
- trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz
- nekuřáctví

Nabízíme:

- finanční odměnu 10 tis. základ + 5 tis. ohodnocení
- zázemí stálé 17leté organizace se spokojenými dětmi
- stravování, ubytování
- příjemné pracovní prostředí
- mladý a přátelský kolektiv
- dopravu do střediska nebo proplacení cestovného

Děkujeme za zaslání úvodu o vás a strukturovaného životopisu.

Osobní schůzka v Praze.

Společnost
Kazimírka z.s.
Adresa
Praha
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Služby, Pomocná síla do kuchyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže.