Centrum sociálních služeb Praha

Psycholog - terapeut Intervenční centrum

Náplň práce:

  • samostatná terapeutická a poradenská práce s osobami ohroženými domácím násilím (individuální a příp. skupinová terapie)
  • podílení se na dalším rozvoji služeb a programů (zejména na rozvoji terapeutické práce s dětmi ohroženými domácím násilím)
  • komunikace se spolupracujícími organizacemi
  • lektorská činnost, komunikace s laickou i odbornou veřejností, týmová spolupráce
  • základní sociální poradenství

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru psychologie
  • psychoterapeutický výcvik (alespoň započatý)
  • praxi v oboru (min. 2 roky)
  • dobré komunikační schopnosti, otevřenost v komunikaci
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, odpovědnost
  • vyzrálost, profesionalitu, slušnost, stabilitu, flexibilitu, schopnost sebereflexe
  • schopnost organizační, koncepční a metodické práce
  • ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme:

  • smysluplnou, tvořivou a pestrou práci
  • příležitost k profesnímu i osobnostnímu růstu
  • práci v dobrém, stabilním týmu, který vítá a podporuje kreativitu a rozvoj jednotlivých členů
  • týmovou supervizi
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days

Pracovní podmínky:

Úvazek: 0,7 úvazek, smlouva na dobu určitou

Místo pracoviště: Praha 3 - Žižkov

Nástup: dohodou

Své žádosti s motivačním listem a životopisem zasílejte do 31.10.2021.

Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.

Adresa
Žilinská 2769/2, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum sociálních služeb Praha, Dana Kollárová