Jsme ryze česká společnost Marimex CZ s.r.o. s dlouholetou tradicí. Za dobu své existence jsme si vydobyli významné postavení na evropském trhu v oblasti relaxace a zábavy. Specializujeme se na prodej wellness produktů do domácností, marketů i pro velkoobchody.

Junior DTP grafik/grafička

Hledáte zaměstnání, ve kterém uplatníte svou kreativitu? Dokážete vytvořit tiskovinu či banner? Láká vás vidina týmového ducha v přátelském kolektivu a naplňuje pocit dobře vykonané práce? Pak je tato pozice jako stvořená přesně pro vás.

Co bude obsahem vaší práce?

  • komplexní grafická tvorba v rámci jednotné korporátní identity
  • grafika pro online i offline marketing
  • tvorba grafických návrhů a tiskových dat
  • typografická sazba marketingových materiálů
  • úprava fotografií, retuše, fotomontáže, ořezy
  • příprava podkladů pro sociální sítě
  • transformace vizuálů kampaní do požadovaných formátů (pro PPC)
  • dílčí práce na jednotlivých zadáních pro online i offline prostředí

Co od vás očekáváme?

  • zájem o grafiku
  • odpovídající vzdělání
  • znalost předtiskové přípravy
  • znalost e-commerce prostředí výhodou
  • praxe s programy Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop podmínkou
  • znalost programu Adobe After Effects výhodou
  • zkušenost či zájem o motion design výhodou (tvorba gifů, animací, střih krátkých videí)
  • smysl pro kreativitu a estetické i technické cítění
  • příjemné vystupování, schopnost učit se novým věcem
  • zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, inovativní přístup, nápaditost, týmovost
  • znalost práce s MS Office

Co za to nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti s tradicí
  • energickou firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí
  • vstřícný pracovní tým se smyslem pro humor
  • pestrou pracovní náplň
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • firemní benefity (stravenkový paušál, teambuildingy, zaměstnanecký nákup)
  • místo výkonu práce v klidné lokalitě na okraji Prahy
  • snadná dostupnost (zastávka MHD i parkoviště přímo před prodejnou)
  • zaškolení a další odborné vzdělávání v rámci oboru

Staňte se součástí týmu Marimex, těšíme se na vás.

Společnost
MARIMEX CZ, s.r.o.
Adresa
Libušská 221/264a, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Grafik, Marketingová komunikace, DTP operátor, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.