Národní muzeum – Odbor ekonomické náměstkyně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Investiční specialista – vedoucí pozice

Místo výkonu práce:
Odbor ekonomické náměstkyně, Vinohradská 1, Praha 1

Nástup:
dle dohody

Požadavky pro výkon práce:
- SŠ/VŠ stavebního zaměření,
- znalost technologií budov (ACS, EPS, EZS, CCTV, PZTS apod.),
- znalosti financování investičních programů ve státní správě výhodou,
- velmi dobrá orientace a čtení stavební dokumentace (kontrola správnosti PD), zkušenosti s rozpočtováním (kontrola úplnosti VV),
- orientace v zákoně o veřejných zakázkách,
- řídící schopnosti,
- zkušenosti s MS Office,
- organizační a komunikační schopnosti, flexibilita a samostatnost při plnění pracovních úkolů,
- min. praxe 5 let,
- trestní bezúhonnost.

Upřesňující informace:
Pracovní náplň:
- příprava investičních akcí,
- zpracování dokumentace pro investiční záměr a komunikace se zřizovatelem ministerstvem kultury,
- zajišťování a spolupráce na přípravě předprojektové a projektové dokumentace investičních akcí,
- příprava a spolupráce na rozpočtu investiční akce,
- zajišťování a spolupráce při realizaci investičních akcí koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby,
- prověřování úplnosti investiční dokumentace,
- příprava a podílení se na přípravě a vyhodnocení výběrových řízení,
- komunikace s dodavatelskými firmami,
- koordinace při zprovozňování a následného převzetí.

Nabízíme:
- pracovní úvazek 1,0,
- pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce,
- stabilitu příspěvkové organizace,
- zázemí významné kulturní instituce se sídlem v centru Prahy,
- různorodou zajímavou práci, možnost získání mnoha znalostí a zkušeností,
- 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování, volné vstupy do příspěvkových organizací Ministerstva.

Odměňování:
Podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Termín pro podání přihlášky:
30. 4. 2021

Způsob zpracování přihlášky (neúplné přihlášky budou vyřazeny):
Motivační dopis
Profesní životopis

Kontakt:
Kontaktní osoba: Ing. Marika Bártová, ekonomická náměstkyně, tel: 224 497 267

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

Společnost
NÁRODNÍ MUZEUM
Adresa
Vinohradská 52/1, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 680 – 39 420 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Kultura, umění a tvůrčí práce, Stavebnictví a reality, Technik ve stavebnictví, Rozpočtář/kalkulant, Finanční specialista, Technický dozor investora
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.