Jsme bytoví architekti, kteří Vám, když se na ně obrátíte, pomůžou navrhnout byt a vybrat dodavatele. Co umíme navrhnout, umíme také realizovat.

Prodejce a projektant kuchyní / vestavěných skříní Praha

Požadujeme

• SŠ vzdělání s maturitou
• praxe v navrhování nábytku - praxe je nezbytně nutná
• dobrá komunikace a příjemné vystupování, obchodní talent
• zájem o design, architekturu, styl, bydlení a interiéry
• uživatelská znalost práce na PC
• znalost grafického programu pro modelování v 3D (znalost práce se Sketch Up výhodou)
• organizační schopnosti pro řízení zakázek, zodpovědnost

Nabízíme

• tvůrčí a zajímavou práci v příjemném prostředí
• zaměstnání ve stabilní, rostoucí firmě
• provize z prodeje

Termín nástupu

• 1.5.2021

Náplň práce

• poradenství klientům při výběru nábytku (kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na míru)
• zpracování návrhu kuchyně či dalšího nábytku do požadovaného prostoru v grafickém 3D programu
• poradenství a prodejní argumentace o kvalitě materiálů, způsobu zpracování návrhu
• vypracování cenové nabídky, zajištění obchodní agendy při uzavírání zakázek
• komunikace s dodavateli a výrobou

Společnost
Internet-Handel s.r.o.
Adresa
Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Asistentka, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel