Con Gusto s.r.o., Údolní 76, Brno, 602 00

Kreativní grafik s láskou k jídlu

Buďte součástí kvalitní gastronomie v našich restauracích

Poohlížíte se po změně a přemýšlíte, který podnik bude pro Vás ten pravý? Věříme, že v brněnské síti prémiových restaurací Con Gusto najdete, co hledáte!

Jako náš nový kreativní grafik tak máte jedinečnou příležitost být naší součástí a pracovat na Monte Bú, Ristorante Piazza, Pivnici U Čápa, Pivnici U Kohoutů, KOREK Wines, Con Gusto Catering nebo naší nové svatební agentuře TuSi.

Co Vás čeká

Hledáme kreativní duši, co dokáže navrhovat funkční responzivní weby, vytvářet Corporate Identity a nebude se bát redesignu našich stávajících.

Kolega či kolegyně, která k nám nastoupí, bude denně řešit tvorbu grafiky v různých stylech na naše pravidelné akce od tiskovin, polepů, jídelních lístků po bannerovou reklamu na Google, Seznam a naše sociální sítě. Každý podnik má jinou cílovou skupinu, takže je potřeba myslet na to, že pivnice bude mít jiný styl než například svatební agentura. Tím, že jsme v jedné síti a chceme vše sladit, bude třeba hodně kreativity. 😊

Snažíme se vše dostatečně dopředu plánovat, ale může se stát, že čas od času budeme potřebovat něco ze dne na den.

Veškerou komunikaci směřujeme do Freela, nestane se tak, že by něco zapadlo a nebyl jasný deadline.

Typické práce

- Grafika pro tisk i online (plakáty, jídelní lístky, bannery na weby, skládačky na stoly, grafika pro sociální sítě,...)
- CI pro nové projekty a případný redesign těch stávajících
- Návrhy webů pro nové projekty, úprava současných webů a příprava landing pages s akcemi
- Grafika na výlohy různých velikostí
- Návrhy pozvánek, poukázek, věrnostních karet, etiket, různých brožur a dalších tiskovin

A určitě se v budoucnu najde i mnoho dalšího. 🙂

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Pokročilá znalost Adobe (Illustrator, Photoshop, In Design)
- Zkušenosti s předtiskovou přípravou a znalost typografie
- Znalost výrazů UX, wireframe, CTA, PPC a feed
- Kreativní přístup, flexibilita a schopnost snést kritiku
- Zodpovědnost potřebujeme nejvíce. Je pro nás důležité vědět, že se na našeho grafika můžeme spolehnout a co se řekne, to platí. Dodržování deadlinů musí být samozřejmost.

Výhodou bude, pokud budete umět

- Zkušenosti se střihem a natáčením videa
- Focení (fotíme pravidelně a hodně, proto bude velké plus, když najdeme duši, která si ráda občas stoupne za foťák a vyfotí nějaké naše novinky nebo některého kolegu)
- Zkušenosti s úpravou fotek v Lightroom

Na co se můžete těšit?

- Práce na DPP nebo jako OSVČ o rozsahu 120 – 160 hodin měsíčně
- Místo v naší kanceláři (očekáváme, že vybraný kandidát bude alespoň polovinu týdne s námi v kanceláři)
- Zadar­mo to neb­ude, samozře­j­mostí je odpovídající finanční odměna a další benefity
- CMO, která ti bude naslouchat a ocení tvoje nápady
- Samozřejmostí je firemní stravování, když budete s námi v kanceláři – jídlo i nápoje zdarma
- Během volného času můžete využít Multisport kartu a další slevy v naší síti (Monte Bú Restaurant a steakhouse, Ristorante Piazza, Gelateria Piazza, Pivnice u Čápa, Táckárna, Con Gusto Catering)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nám zašlete svůj životopis s přiloženou ukázkou několika Vámi nejvíce ceněných prací s vlastním komentářem a pár větami o zadání.

V případě, že nás zaujmete a postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, počítejte s tím, že od Vás budeme chtít vypracovat zkušební úkol.

Společnost
Con Gusto s.r.o.
Adresa
Údolní 532/76, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Con Gusto s.r.o., Zdeňka Fiala