Jsme Bezvavlasy.cz, mezinárodní e-shop s kosmetikou se sídlem v Praze. Rosteme, rosteme, rosteme a hledáme proto nového kolegu nebo kolegyni, která/ý nám pomůže s vyjednáváním s našimi obchodními partnery i logistikou!

Specialista nákupu

Jaká bude náplň Tvojí práce?

  • Administrativní činnost spojená s nákupem.
  • Aktivní rozšiřování stávajícího portfolia našich partnerů.
  • Vyhledávání a analýza nových příležitostí.
  • Tvorba objednávek a správa nabídek.
  • Logistika (zajištění importu, kontrola faktur, řešení reklamace, atd.).
  • Úzká spolupráce s naším logistickým oddělením.

Koho hledáme?

  • Nemáš problém za práci pořádně vzít a dotáhnout jí do konce.
  • Máš smysl pro taktní vyjednávání a komunikuješ efektivně telefonem i e-mailem.
  • Jsi pečlivá/ý, organizovaná/ý a popereš se i s několika úkoly najednou.
  • Jsi analytik s okem pro detail.
  • Český jazyk a angličtina na komunikativní úrovni podmínkou, další cizí jazyk je výhodou.
  • Pracuješ perfektně v MS Office (Word, Excel).

Co Ti nabízíme?

  • Odměna na základě zkušeností a znalostí.
  • Práce v úspěšném mezinárodním e-shopu.
  • Nové zkušenosti a dovednosti v oboru e-commerce.
  • Práce v přátelském kolektivu v příjemných kancelářích na lince B, zastávka Palmovka.
  • Příspěvky na stravování, team-building akce.
  • Zaměstnanecká sleva na produkty v e-shopu.

Společnost
Bezva firma s.r.o.
Adresa
Zenklova 22/56, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel