Společnost Trio – D dodává zemědělcům komplexní službu pro jejich pole: Poradí s výběrem osiva a ošetřením porostů na míru. Zajistí odbyt vypěstované komodity včetně skladování a posklizňové úpravy. No a v neposlední řadě jim pomůže s legislativou. Vše tak, aby vzájemná spolupráce přinesla celé společnosti co největší užitek a přínos. Jelikož nám práce neustále přibývá, hledáme šikovnou osobu se zájmem o oblast našeho podnikání na pozici:

ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA VEDENÍ

Počítač ovládáte „levou zadní“?
Máte potřebu mít ve věcech přehled a pořádek?
Rád/a pracujete samostatně a nečekáte až vám nějaký úkol „spadne do klína“?

Pokud je vaše odpověď 3x „ano“, možná hledáme právě vás!

Na co se u nás můžete těšit?

Stanete se pevným bodem pro samotné vedení společnosti. Povedete jeho agendu a pomůžete mu s administrativou. Zároveň se postaráte o plynulý chod naší kanceláře, a budete zodpovědný/á za to, že se u nás návštěvy budou cítit jako „v bavlnce“.

Účelem je tedy maximálně odbřemenit vedoucí, aby se mohli více věnovat růstu a rozvoji celé firmy.

Jak si vás představujeme?

  • Máte dobré výsledky v předchozích aktivitách (práce, brigáda, praxe).
  • Hledáte dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.
  • Jste ochotný/á se vzdělávat v oblasti zemědělství.
  • Disponujete uživatelskou znalostí MS Office.

Jestliže si budeme rozumět a domluvíme se na spolupráci, můžete se těšit na různorodé úkoly, díky nimž každý den bude trochu jiný. Dále se budete moct pyšnit tím, že děláte pro firmu, která má hodnotný produkt a svým klientům skutečně pomáhá. Vašimi šéfy budou lidé, kteří dokážou dávat volnost a důvěru (zajímají je hlavně výsledky). Nebudou vám tedy „dýchat za krk“ a kontrolovat každý váš krok. Agendu si tedy můžete částečně přizpůsobit svým potřebám.

Zaujala vás tato nabídka a chcete být součástí našeho týmu? V tom případě klikněte na tlačítko „Odpovědět“. Těšíme se na vás!


Informace o pozici

Společnost
PERFORMIA, spol. s r. o.
Adresa
Chotíkovská 161/23, Plzeň – Malesice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Recepční, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura