Projektově inženýrská firma se zaměřením na projekční služby a projektový management staveb, rozšiřuje svůj tým projektantů a hledá projektanta s praxí v projektování pozemních staveb (rozmanité projekty, rezidenční, komerční atd.).

Samostatný projektant pozemních staveb

Vaším úkolem na této pozici bude

  • zpracovávat kompletní projektovou dokumentaci ve všech stupních – stavební část
  • koordinovat ostatní profese
  • pracovat v 5 členném týmu projektantů a dále s externími projektanty dle náročnosti konkrétního projektu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ stavební
  • předchozí zkušenosti na pozici projektanta
  • autorizace pro pozemní stavby výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni výhodou
  • ŘP skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost občasné práce z domova
  • možnost práce na HPP nebo na IČ
  • práce na zajímavých projektech
  • profesní rozvoj a přátelské pracovní prostředí na Praze 5

Společnost
DA One Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Architekt, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura