Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Application Support Specialist -multiple positions/languages

Náplň práce

  • Zajištění správy provozu jednotlivých administrovaných aplikací
  • Poskytuje konzultační služby a metodické řízení uživatelům aplikací
  • Zpracovává podněty ze strany uživatelů a spolupracuje s pracovníky aplikačního vývoje, systémové správy na jejich vylepšení
  • Spravuje interní znalostní databázi
  • Podílí se na řešení kritických provozních chyb
  • Řeší problémy/stížnosti jak interního tak externího charakteru

Požadujeme

  • Znalost principů transakčního zpracování a s tím souvisejících oblastí výhodou
  • Dobrá znalost MS Office
  • Základní znalost SQL (schopnost vytvořit dotaz do databáze)
  • Obecná orientace v IT technologiích
  • Hledáme 3 různé kandidáty dle těchto jazykových požadavků: 1) Německý a anglický jazyk (český jazyk výhodou). 2) Maďarský a anglický jazyk (český jazyk výhodou). 3) Český a anglický jazyk.

Co Vám nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup ihned či dohodou
  • Pracovat pro úspěšného a známého zaměstnavatele, na kterého můžete být právem hrdí
  • Místo výkonu práce - Praha 10, v blízkosti metra Strašnická
  • Možnost kariérního růstu a kontinuální vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Širokou škálu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 5 sick days, příspěvek na závodní stravování formou stravenek plně hrazenou zaměstnavatelem, balíček Benefit Plus v hodnotě 6 000 Kč na rok /možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou/, příspěvek na penzijní a životní připojištění, home office)

Jste-li připraveni jít s námi o krok dál, pro začátek se těšíme na Váš životopis a pár slov k tomu, co Vás motivuje pracovat pro naši firmu.

Vaše osobní údaje, které jste zde vyplnil/a, budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte.
Pokud si přejete, abychom Vás oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic, je nutné udělit souhlas k dalšímu oslovení ze strany GPE.

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments Europe, s.r.o., Kateřina Koubová