Y&T Luxury Property Prague Czech Republic společnost, která se zabývá prodejem a pronájmem luxusních nemovitostí v centru Prahy, hledá do svého teamu kolegyni na pozici Supermakléřka s možností kariérního růstu. Staňte se součásti dynamického kolektivu s kanceláří v centru Prahy.

Nabízíme

  • Fixní měsíční odměnu po splění administrativních úkonu.
  • Zajímavou rozmanitou práci pro ambiciózní, všestrannou a nadanou osobnost, která se ráda učí novému a umí pracovat, jak v týmu, tak i samostatně.
  • Kreativní práce s možností se zviditelnit, Vám nabídne flexibilitu, profesní a osobní rozvoj.
  • Sdílené portfolio nemovitostí s možností nabízet i ty nejluxusnější nemovitosti ihned po zaučení bez nutnosti aktivního navolávání majitelů nemovitostí.
  • Prostředí v aktivním, mladém a motivovaném kolektivu.
  • Zajímavé pravidelné bonusy a také bonusy z uzavřených obchodů.
  • Příjemné moderní pracovní prostředí v samém centru Prahy.
  • Služební mobilní telefon a notebook.
  • A v neposlední řadě jsme rovnocenný pracovní tým.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (právo, architektura, ekonomie jsou výhodou)
  • Výborné komunikační schopnosti jak po telefonu, tak i při osobním jednání s klienty a obchodními partnery společnosti.
  • Příjemné vystupování, smysl pro detail a time management.
  • Praxe výhodou (není nutná).
  • Znalost MS Office.
  • Angličtina, čeština (slovem i písmem na pokročilé úrovni, min. B2). Další cizí jazyk je výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivně.

Náplň práce

  • Telefonování
  • Prodej, pronájem a prezentace nemovitostí
  • Komunikace s klienty a obchodními partnery
  • Příprava prezentací týkajících se nemovitostí
  • Marketing a administrativa

Společnost
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o.
Adresa
Myslíkova 245/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Account Manager, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Realitní makléř, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o., Zuzana Vincíková