Jsme stavební společnost specializující se na návrhy a realizace ocelových konstrukcí, montovaných hal a staveb. Zákazníkům se snažíme nabídnout individuální přístup a technická řešení přizpůsobená jejich potřebám a požadavkům. Samozřejmostí je kompletní servis od vypracování projektové dokumentace, přes vyřízení potřebných povolení až po realizaci veškerých dodávek a prací na stavbě. Zakládáme si na dlouhodobě budovaných vztazích. Naši noví klienti se obvykle rekrutují z okruhu klientů stávajících. Obdobný přístup chováme i ke svým dodavatelům. Budeme rádi, když se stanete naší trvalou součástí!

Přípravář/ka ve stavební společnosti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ v oboru pozemního stavitelství
  • Znalost práce s MS Office (Excel, Outlook, Word)
  • Důslednost, pečlivost, samostatnost a systematičnost
  • Diskrétnost a loajalita samozřejmostí
  • Kultivované a profesionální vystupování
  • Aktivní, iniciativní a kreativní přístup k řešení pracovních úkolů
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Časová flexibilita v případě potřeby
  • Pozitivní myšlení a smysl pro humor
  • Řidičský průkaz skupiny "B" (aktivně)

Náplň:

  • Zpracování nabídkových a výrobních kalkulací
  • Tvorba cenových nabídek
  • Příprava a kontrola časových a kontrolních plánů
  • Poptávky a objednávky materiálů, prací a služeb
  • Příprava a kompletace smluvní dokumentace
  • Příprava dokladů pro fakturaci, přejímky apod.
  • Jednání/komunikace s obchodními partnery a úřady

Nabízíme:

  • Klidnou atmosféru
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Dlouhodobý pracovní vztah

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s motivačním dopisem. Nástup dle dohody.

Společnost
FOLBER stavební s.r.o.
Adresa
Pražská 600, Mníšek pod Brdy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technik ve stavebnictví, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

FOLBER stavební s.r.o., Štěpán Folber
+420 733 734 931