Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

BI Specialista / Analytik DWH / SQL Developer

Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici BI Specialisty / Analytika DWH, který dokáže velmi dobře komunikovat s lidmi, je zvyklý podílet se na celém životním cyklu SW - od analýzy, přes vývoj a testování business požadavků, hledat optimální řešení v oblasti BI, navrhovat a realizovat úpravy datového skladu a má velmi dobrou znalost SQL.

Co vás čeká

• komunikaci s interními zadavateli, analýze jejich potřeb a návrhu vhodných BI/DWH řešení
• navrhovat a realizovat úpravy Datového skladu, Datamartů a reportů
• zastřešování datové oblasti na zajímavých projektech napříč celou firmou
• spravovat datové služby/aplikace v rámci svěřené oblasti
• práce s technologiemi Oracle DB, SAP PowerDesigner, Oracle BI, Pentaho Data Integration (ETL)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• 4-5 let praxe s rozvojem BI/DWH řešení v bankovním/finančním prostředí
• znalost PL-SQL, Oracle, SAP PowerDesigner
• orientaci v oblasti datových skladů DWH a business intelligence BI analýzy
• zkušenost s tvorbou reportů/dashboardů v BI nástroji (Oracle BI výhodou)
• výhodou zkušenosti s nástrojem Pentaho Data Integration (ETL)
• znalost regulatorního reportingu (např. FINREP, CEU, Anacredit) výhodou
• ochotu a schopnost učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

• budete pracovat ve společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují
• zázemí prestižní a stabilní banky
• budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl
• jde nám o to, aby se vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst
• širokou škálu benefitů

Klíčová slova: BI/DWH, Oracle DB, SQL, PL-SQL, SAP PowerDesigner, Oracle BI, Pentaho Data Integration (ETL), FINREP, CEU, Anacredit

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Databázový specialista, Python vývojář, Business Intelligence Specialist, Data scientist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura