Společnost SYNOT TIP, a.s., člen skupiny SYNOT
hledá posilu týmu na pozici

Grafik/Grafička

Chceš uplatnit své kreativní myšlení a zkušenosti v grafické práci? Máš ambice podílet na úspěšném rozvoji značky, produktu v rámci marketingového týmu? Hledáme zkušeného, kreativního a pečlivého grafika.

Náplň práce:

  • Tvorba veškerých grafických výstupů společnosti v oblasti reklamy – inzerce a propagační materiály
  • Tvorba standardních i nestandardních formátů bannerových reklam, direct mailů a flash animací
  • Kompletní předtisková příprava
  • Kódování reklamních formátů pomocí HTML/CSS/JavaScript
  • Komunikace s marketingovým týmem na denní bázi

Požadavky:

  • Vzdělání v oboru Grafika, Design, Průmyslový design
  • Praxe alespoň 3 roky v oblasti grafiky, designu a předtiskové přípravy
  • Výborná znalost grafických programů ADOBE CREATIVE SUITE (CS5 - InDesign, Photoshop, Illustrator, Flash)
  • Dobrá znalost COREL DRAW
  • Výborná znalost předtiskové přípravy
  • Pokročilá znalost HTML, CSS a JavaScript
  • Znalost webové grafiky
  • Rozvinuté estetické cítění, odvaha na tvorbě nových projektů
  • Kreativita, hravost, motivace
  • Znalost MS Office
  • Práce na platformě PC

Nabízíme:

  • Samostatnost, tvůrčí a kreativní práci, aktivní účast v projektově-realizačním procesu
  • Platové podmínky odpovídající předchozí praxi a zkušenostem pro danou pozici
  • Možnost práce na zajímavých projektech v nadnárodním prostředí skupiny Synot
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí nadnárodní společnosti

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Společnost
SYNOT TIP, a.s.
Adresa
Jaktáře 1475, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel