Česká technologická společnost specializující se na záchranu dat hledá posilu týmu na pozici:

VEDOUCÍ POBOČKY – PROVOZNÍ ŘEDITEL/KA

Hlavní náplň práce:

· zodpovědnost za bezproblémový chod a rozvoj provozovny v Praze 5

· vedení 15ti-členného pracovního týmu, personalistika - kompletní pracovní agenda, osobní hodnocení a motivace zaměstnanců...

· asistence a zastupování vedení společnosti - styčný bod mezi vedením a provozovnou

· podpora obchodních partnerů a zahraničních poboček - dohled nad průběhem spolupráce, kontrola realizace zakázek, pomoc s řešením nestandardních požadavků a stavů...

· správa certifikací ISO - vč. zajištění pravidelných auditů a recertifikací

Pro tuto práci je potřeba především:

· vedoucí schopnosti a praxe alespoň 2 roky

· proklientský a zároveň obchodní přístup

· pokročilá znalost anglického jazyka

· samostatnost, angažovanost

· pragmatické myšlení

· důslednost, pečlivost, smysl pro detail

Nabízíme Vám:

· zázemí stabilní české firmy (více než 25 let na trhu)

· vícesložkové ohodnocení, roční prémie

· plat závislý na zkušenostech a schopnostech

· rozmanitou pracovní náplň

· možnost individuální úpravy pracovní doby

· stravenky, příspěvek na dress code, slevy na služby společnosti

· smlouvu na dobu neurčitou

· odbornou podporu a zaškolení

· mladý, přátelský kolektiv

· pracoviště v těsné blízkosti metra

Nástup dle dohody, možný ihned.

Společnost
DATARECOVERY, s.r.o.
Adresa
Petržílkova 1436/35, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Vrcholový management, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DATARECOVERY, s.r.o., Jana Drcmanová