KAMPOS, s.r.o. je česká výrobní společnost, která funguje již od roku 1998. U nás jsme si vědomi toho, že zaměstnanci jsou tou největší hodnotou pro společnost. Zabýváme se montáží konektorů, kontrolou a výrobou kabelových svazků. V současné době hledáme nového kolegu na pozici:

Hlavní účetní - ekonom

Co vás čeká

Vedení ekonomického oddělení a zodpovědnost za sestavování rozpočtů, finančních plánů, účetních výkazů, účetních závěrek a ekonomických analýz.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalost podvojného účetnictví, daňové problematiky, zkušenost s finančním řízením a finančními analýzami společnosti.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí stabilní společnosti, které na svých zaměstnancích záleží. Velký prostor k seberealizaci a uplatnění zkušeností. Pozici ve vedení společnosti

Společnost
KAMPOS, s.r.o.
Adresa
Blanenská 355/117, Kuřim
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KAMPOS, s.r.o., Tomáš Sedláček
+420 730 542 404