Centrum Seňorina z.s. - nestátní nezisková organizace poskytující sociální služby seniorům s Alzheimerovou nemocí a jinými typy demence ve formě ambulantní a pobytové odlehčovací služby (24 hodin denně, 7 dní v týdnu), v krásných prostorách na Praze 1 (naproti Bílé labuti)

hledá

VEDOUCÍ/HO SOCIÁLNÍ PÉČE - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Náplň práce

Vedoucí sociální péče:

· Zodpovídá za kvalitu sociální služby v Centru Seňorina

· Koordinuje, plánuje a kontroluje sociální službu

· Vede tým pracovníků v sociálních službách, dohlíží na jejich zapracování, upozorňuje na potřeby v jejich rozvoji a podpoře, navrhuje jejich hodnocení

· Plánuje směny pracovníků v sociálních službách a řeší jejich nepřítomnost

· Metodicky dohlíží na péči poskytovanou pečovatelkami, je zodpovědný/á za naplněné standardy kvality

· Reviduje metodiky a standardy kvality sociální služby

· Vede porady pečovatelek

· Spolupracuje s jinými organizacemi v oblasti sociálních služeb

· Plánuje a organizuje stáže – našich pracovníků jinam i jiných pracovníků do CS, plus stáže studentů sociální péče

· Koordinuje a zadává úkoly sociální pracovnici

· Vedle toho sám/sama vykonává roli sociálního pracovníka/pracovnice, což zahrnuje:

- Jednání s klienty a jejich rodinami, šetření v rodinách klientů

- Spolupráci se správními orgány, úřady a jinými organizacemi v zájmu klienta

- Komunikaci se zdravotnickými zařízeními o potřebách klientů

Požadujeme:

· VŠ/VOŠ sociální práce (dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.)

· minimálně 3 roky odborné praxe v sociální oblasti

· řídící a koordinační schopnosti, výhodou jsou zkušenosti s vedením týmu

· orientaci v Zákoně o sociálních službách a další potřebné legislativě

· znalost Standardů kvality sociálních služeb

· trestní bezúhonnost

· znalost práce na PC, znalost systému Equip výhodou

· sociální cítění a empatii, zkušenost s prací se seniory výhodou

· schopnost samostatně rozlišovat priority v plnění úkolů, přijmout odpovědnost a rozhodnout

· schopnost týmové spolupráce

· časová flexibilita

Nabízíme:

· malý přátelský kolektiv

· příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

· možnost občasné práce na home-office

· nástupní plat: 34.000,-Kč

· po zkušební době: 36.000,- Kč

· vánoční odměny

· služební notebook, služební SIM karta

· 5 týdnů dovolené

· smlouvu na HPP na dobu určitou s možností dalšího prodloužení

· metodickou podporu, další vzdělávání a pravidelné supervize

· a především krásnou, různorodou a smysluplnou práci

Nástup: ideálně 15. května 2021 nebo dle dohody

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte chuť přidat se k našemu týmu, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám mimo jiné napište, kdy nejdříve můžete nastoupit.

Společnost
Centrum Seňorina, z.s.
Adresa
Na poříčí 1933/36, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 34 000 – 36 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum Seňorina, z.s., Veronika Matysová
604 263 799