ROBE lighting s. r. o. přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení – hledá vhodného kandidáta na pozici

Projektant osvětlení

www.robekariera.cz

Náplň práce
• Specifikace výrobků a návrhy osvětlení pro prestižní architektonické projekty v Evropě, USA, Asii, Middle East, Africe, Austrálii a Novém Zélandu
• Světelně-technické návrhy a výpočty osvětlení v programech DIALUX a RELUX
• Vizualizace a zpracování dokumentace pro daný projekt
• Typy projektů pro návrhy a výpočty:
o Osvětlení administrativních a komerčních budov
o Osvětlení obchodních ploch a center
o Osvětlení průmyslových budov
o Osvětlení sportovních a víceúčelových hal
o Osvětlení historických budov a muzeí
o Osvětlení církevních a sakrálních staveb
o Osvětlení rodinných domů a vil
• Návrh osvětlení musí splňovat nejen technické, legislativní a hygienické požadavky, ale také estetické a designové požadavky investora
• Spolupráce na projektech s architekty, lighting designery a investory
• Komunikace s pobočkami a distributory
• Spolupráce s ostatními týmy v rámci společnosti

Požadujeme
• SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického / technického směru
• Zkušenosti s návrhem osvětlení v Dialuxu/Reluxu výhodou, není ale podmínkou (zaškolíme)
• Předešlá zkušenost s projektováním osvětlení výhodou
• Schopnost čtení ve stavebně-technické dokumentaci (CAD soubory)
• Zkušenosti s 3D modelováním a tvorbou výkresové dokumentace v CADu
• Komunikační znalost anglického jazyka
• Samostatnost a flexibilita při řešení úkolů
• Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme
BENEFITY
• mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie
• výkonnostní prémie
• měsíční osobní ohodnocení
• příspěvky na penzijní pojištění
• příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní
• profesní školení a vzdělávání

Společnost
ROBE lighting s.r.o.
Adresa
Palackého 416/20, Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Technika a vývoj, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ROBE lighting s. r. o., Kateřina Galusová
+420 605 223 626
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.