Významná výrobní společnost, lídr ve svém oboru (vývoj, výroba a prodej detektorů plynů, více na www.dega.cz) hledá možná právě tebe !

Máš zkušenosti v oblasti programování aplikací na platformě STM32?

Pokud ano, napiš nám! Do našeho týmu hledáme nového člena na pozici :

PROGRAMÁTOR FW | Embedded Software Developer

Náplň práce:

• Samostatný vývoj FW pro ARM platformu STM32 (programovací jazyk C)
• vedení a odpovědnost za konkrétní projekt
• spolupráce s kolegy HW vývoje

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít :

● znalost procesorů STM32

● Zkušenost s komunikačními protokoly

● Uvítáme kreativními nápady k vývoji řešení pro rozvoj moderních technologií

Výhodou:

● znalost komunikačních protokolů MQTT, Bluetooth, Modbus, Ethernet, HART, IQRF a platformy ESP32
● Programování v prostředí Linux a Android

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s celosvětovou působností, v našem novém sídle společnosti se zajištěným vzděláváním zaměstnanců a možnosti podílet se na vývoji našich nových produktů s požadavkem na nejvyšší kvalitu a nejnovější technologie na trhu.

Cafeterie pro všechny zaměstnance zdarma během celého dne, firemní akce a práci v nadstandardním moderním prostředí.

Zaujala tě naše pozice?

Skvělé! Pošli nám životopis a My se s tebou spojíme.

Společnost
DEGA CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Vývojový inženýr, .NET vývojář, C# vývojář, C++ vývojář, Embedded vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel