CFIG je českou finanční a investiční skupinou s holdingovou strukturou, která se zabývá převážně online poskytováním nebankovních spotřebitelských, podnikatelských a firemních úvěrů, k čemuž vlastní licenci od ČNB. V segmentu nebankovních úvěrů patří mezi nejrychleji rostoucí společnosti v ČR. Zároveň je největším zprostředkovatelem nebankovních úvěrů u nás.

Aktivní je rovněž v segmentu e-commerce, a dynamicky roste její divize realit a inkasa a odkupu pohledávek.

CFIG Real Estate a.s, je zaměřená především na výkupy a správu nemovitosti, klade velký důraz na nadstandardní servis a spokojenost klientů. Klíčová je lokalita, originální architektura a kvalitní provedení stavby. Kromě jiného CFIG Real Estae a.s., má silné zázemí a odpovídající komfort pro své zaměstnance.

Realitní specialista

Finanční a investiční skupina CFIG patří mezi dynamické hráče na českém finančním trhu. Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici realitního specialisty.

Náplň práce:

  • Správa vlastněných nemovitostí – řešení pronájmů, vyklizení nemovitostí po skončeném nájemci, akvizice nových nájemců apod.
  • Organizování prohlídek vlastněných nemovitostí při jejich prodeji
  • Organizování prohlídek při nákupu nemovitostí do portfolia společnosti
  • Komunikace s vedením společnosti
  • Jednání s útvary společnosti, které poskytují podporu (právní, účetní, administrativní a další oddělení)
  • Další provozní činnost

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup
  • Obchodní a komunikační dovednosti
  • Znalost realitní byznysu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a finančně silné společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Řadu benefitu

V případě, že splňujete naše požadavky, nám prosím zasílejte životopisy společně s průvodním dopisem v českém jazyce.

Pokud projevíme zájem o Vaši účast v dalším kole výběrového řízení, budeme Vás emailem nebo telefonicky kontaktovat. Pokud byste od nás neobdrželi žádný kontakt do 14 dnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu nám udílíte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchováním v interní personální databázi uchazečů

Společnost
CFIG SE
Adresa
Sladkovského 767, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní asistent, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel