Architekt pro unikátní aplikaci

Máte zkušenosti s .NET platformou a orientujete se i v navrhování saas aplikací? Pojďte zkusit práci na naší unikátní aplikaci Worklio!

Náš nový stejnojmenný produkt (Worklio), je platforma mzdového softwaru pro společnosti outsourcující řízení lidských zdrojů, mzdové účetnictví, benefity, zaměstnanecké náhrady a další agendu jako např. docházkový systém. Tento produkt je určen výhradně pro trh ve Spojených státech, blíže na webu www.worklio.com. V současnosti jej využívá již již více než 100 000 uživatelů a tento počet neustále roste.

Jako zaměstnavatel (pobočky v USA a ČR) dáváme možnosti jak mladým talentům, tak i zkušeným profesionálům. V současnosti potřebujeme rozšířit své řady a hledáme nové kolegy na pozici systémového architekta pro posílení našeho týmu v Brně.

Jaké bude Vaše pracovní náplň?

  • Práce s týmem zkušených vývojářů a aplikačních designerů na vytváření webových řešení pro účely našich business aplikací
  • Po pochopení principů našeho systému podpora jednotlivých týmů
  • Konzultace, kontrola kódů a specifikací a kooperace mezi jednotlivými týmy
  • Práce ve vývojovém prostředí Microsoft Azure

Co u Vás uvítáme?

  • Zkušenost s designem ERP/HRIS systémů min. 5 let
  • Pokročilá zkušenost s relačními databázemi (MS SQL nebo Azure SQL) min. 5 let
  • Zkušenost se psaním technických specifikací pro vývojový tým min. 5 let
  • Dobrá znalost nějakého z vývojářských jazyků (C# velkou výhodou)
  • Výborná znalost anglického jazyka (každodenní komunikace s kolegy v USA)
  • Znalost mzdového účetnictví či benefitů v USA velkou výhodou
  • Znalost Enterprise Architekt výhodou
  • Pokročilejší znalost a chápání logiky funkcí designu a architektury business aplikací
  • Zkušenost s enterprise applications (architektura, vývoj, podpora a řešení problémů)

A co můžeme nabídnou my Vám?

  • Příjemné prostředí středně velké společnosti a přátelský kolektiv.
  • Možnost permanentního home-office.
  • Perspektivní kariéru v rychle se rozvíjejí společnosti.
  • Prostor pro osobní a karierní růst.
  • Zaměstnanecký stock option plan.
  • Další zaměstnanecké benefity jako:

o Flexibilní pracovní dobu.

o 25 dní dovolené a další 4 dny jako bonus.

o Bonusový systém odměňování.

o Příspěvky na dovolenou.

o Příspěvky na sportovní aktivity.

o A mnoho dalších.

Pokud Vás naše pozice zaujala, prosím pošlete nám tvoje CV společně s referencemi. Budeme se těšit!

Společnost
Worklio
Adresa
Holandská 873/6, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, IT konzultant, Vedoucí vývoje/Team Leader, C# vývojář, Product owner, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Worklio, Ondřej Štaud
605 459 158
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.