Fakultní nemocnice Bulovka

VEDOUCÍ CENTRÁLNÍCH LABORATOŘÍ

Fakultní nemocnice Bulovka patří k největším zdravotnickým zařízením v České republice. Poskytujeme nejen základní diagnostickou a léčebnou péči, ale i specializovanou a v některých oborech superspecializovanou péči. Jsme také vzdělávacím centrem, a to jak budoucích lékařů, tak nelékařského zdravotnického personálu. Naši nemocnici stále modernizujeme a rozvíjíme, snažíme se o zvýšení komfortu pro pacienty i zaměstnance.

V současné době hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Náplň práce:

- Konsolidace laboratoří a zefektivnění práce napříč všemi laboratořemi spadajícími do CL

- Návrh plánu a postupná automatizace laboratoří

- Optimalizace provozu laboratoří a jednotlivých laboratorních činností

- Spolupráce s klinickými pracovníky nemocnice a odděleními zabezpečující provozně technické požadavky

- Tvorba ekonomických analýz

- Nabídky laboratorních služeb extramurálním žadatelů

- Zodpovědnost za dohled nad přípravou auditů pro akreditace

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oblasti ekonomie, obchodu, zdravotnictví či přírodních věd

- Zkušenost na vedoucí pozici v laboratoři min.5 let nutností

- Zkušenost s prací v laboratoři min.10 let nutností

- Znalost platné legislativy týkající se provozu laboratoří a styku se zdravotními pojišťovnami

- Znalost práce na PC ( MS Office, především excel, znalost laboratorního systému LIS velkou výhodou)

- Aktivní znalost AJ

- ŘP sk.B výhodou

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v moderním prostředí

- Práci v přátelském kolektivu

- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

- Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů ( zvýhodněné stravování, penzijní pojištění, karta MultiSport benefit, parkování v areálu nemocnice, slevy v nemocniční lékárně, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick Days a mnoho dalšího)

Nástup: 1.7.2021

V případě zájmu o nabízenou prosím, zasílejte svůj životopis společně s motivačním dopisem do 15.5.2021

Adresa
Budínova 67/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Fakultní nemocnice Bulovka, Lenka Švančarová
736 268 939
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.