Revolt BI - Senior Python Developer


Rádi bychom do týmu přijali posilu, která nám pomůže s dodávkou na datových projektech u našich klientů zejména v oblasti zpracování velkých dat - ať už streamované nebo v batchích a vytváření aplikací pro automatizované zpracování dat.


Budeš společně s nově založeným týmem vyvíjet produkt, pomocí kterého zpracováváme 4,5 milionu záznamu denně z automobilového trhu a pomocí těchto informacím pomáháme našim klientům lépe se rozhodovat. Vývoj produktu bude zahrnovat zpočátku zejména vývoj backendu a API rozhraní, vývoj probíhá agilní metodou a určitě budeš mít zásadní vliv na zásadní rozhodnutí ovlivňující architekturu řešení.


Co můžeš očekávat: Revolt BI není jenom o jednom projektu: tým přináší konstantní feed nových výzev a zajímavých příležitostí. Revolt řeší problémy a naši zákazníci nás dobře zásobují. Od logistiky, přes sales, či marketing v tuto chvíli zpracováváme data pro všechny možné use cases.


Co očekáváme my:

Základem je dobrá komunikace v týmu a chuť se učit nové věci. Náš vývojový tým je zatím malý - tj. schopnost samostatně pracovat a činit rozhodnutí je základ.


Dále:

Znalost jazyka Python.
Alespoň 5 let zkušeností s vývojem webových aplikací. Nemusí to být nezbytně v Pythonu.
Zkušenost s vývojem a návrhem REST architektury.
Schopnost plánovat implementaci na základě funkčních požadavků.
Znalost principů asynchronního messagingu.
Znalost AWS.
Znalost GitLab CI.
Zkušenost s prací v teamu.
Dobré komunikační schopnosti.
Schopnost komunikovat v angličtině.
Znalost Elastic Search výhodou.
Vůle učit se novým věcem.
Znalost Docker.

Výhodou bude, pokud budeš umět

Vždy oceníme znalost s technologiemi, které nám pomohou se posunou dál jako je např.: Spark, Incorta, Grafové databáze, Streamsets, H2O aj.


O nás:

Revolt BI je konzultační a datově analytická agentura. Vyrostli jsme zejména na Retailových klientech pro které jsme dělali reporting v Tableau, Power BI a GoodDatě, stavěli jsme datamarty zejména v Keboole a řešili automatizaci marketingu či různých procesů na skladě. V minulých dvou letech jsme dvakrát po sobě vyhráli inovační Hackaton Škoda Auto a v současnosti míříme do finále Pražského inovačního Hackatonu NakopniPrahu.cz

Naše vize je umět pomáhat firmám nacházet konkrétní hodnotu v datech a efektivně se transformovat a i z tohoto důvodu část naší kapacity je věnována konzultacím v oblasti sales, logistiky a marketingu.

V tuto chvíli je nás cca 30 - drtivá většina na pozicích Data Science a Data Engineering. V týmu jsou Seniorní lidé se zkušenostmi z firem jako je McKinsey, O2, Keboola a další.

Od jiných podobných společností se odlišujeme tím, že se snažíme zpracovat data od začátku až do konce a začátkem myslíme design business procesu a zdůvodnění proč a jak se mají vůbec které informace zapisovat. V minulosti jsme vytvářeli datové sklady, celopodnikové reporty v GoodData, Tableau, Power BI a Qlikview, počítali prediktivní a klasifikační modely. Nyní vytváříme analytickou aplikaci, která má celoevropský dopad.

Více informací o nás a o tom, jak pracujeme naleznete na webu www.revolt.bi.

Viz. (https://digibiz.cz/giuliano-giannetti-revolt-bi-nejvetsi-zajem-o-datove-sluzby-prichazi-z-retailu/)

Co vám můžeme nabídnout

Budete dělat v rozvíjející se firmě kde manažeři jsou sami analytici/vývojáři. Dělali jsme desítky projektů a víme co je potřeba k tomu, aby se věci dělaly efektivně. Práce nás baví a aktivně řešíme jak posouvat dopředu nás ale i Vás.


Budete dělat v týmu kde budou kolegové, kteří vám pomůžou a posunou dále.


Informace o pozici

Společnost
Revolt BI s.r.o.
Adresa
Pobřežní 249/46, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Python vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Revolt BI s.r.o., Hana Kuželková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.