JAZYKOVÁ ŠKOLA PRESTO hledá do svého týmu novou kolegyni / nového kolegu na pozici koordinátora jazykových kurzů.

Náplň práce:
- komunikace s klienty z řad firem
- organizace a koordinace jazykových kurzů ve firmách
- veškerá administrativní činnost spojená s logistikou kurzů
- péče o stávající zákazníky, kontrola spokojenosti s poskytovanými službami
- spolupráce s ostatními odděleními jazykové školy
- komunikace s lektory ohledně výuky

Požadujeme:
- Dobré počítačové znalosti
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- Velmi dobrý time-management a organizační schopnosti
- Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
- Časovou flexibilitu – úvazek na cca 20 hod/týdně

Nabízíme:
- Zajímavá a pestrá práce, získání cenných zkušeností a znalostí
- Aktivní využití angličtiny
- Prostředí moderní, úspěšné a stabilní firmy
- Práci v dynamickém a přátelském týmu
- Příjemné pracovní zázemí v centru Prahy
- Dlouhodobou spolupráci
- Smlouvu na DPP

Společnost
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.
Adresa
Na příkopě 988/31, Praha – Staré Město
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 10.5.2021 – 31.12.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel