Skupina GARTAL je na trhu od roku 2002. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.
Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí.

Náplň práce

  • uživatelská podpora
  • správa koncových stanic a serverů
  • instalace nové technologie, údržba a rozvoj
  • správa Microsoft 365 a jeho vývoj

Požadujeme

  • min 3 roky praxe na seniorní pozici
  • zkušenosti s administrací AD, GPO na pokročilé úrovni
  • znalost Microsoft 365, Intune, MDM, Virtualizace – KVM, OpenVPN, RDP
  • zkušenosti se správou a podporou Linux, Windows, MacOS
  • znalost technologií Cisco, Mikrotik
  • zkušenosti se správou PBX – Asterisk a správou telefonů
  • znalost kamerových a přístupových systémů výhodou
  • angličtina na komunikační úrovni
  • samostatnost, ochota učit se novým věcem a rozvíjet aktuální systémy

Nabízíme

  • práce na ŽL/HPP
  • dlouhodobá spolupráce se stabilní českou společnosti (na trhu od r. 2002)
  • přátelský a pracovitý tým, kde komunikace je základ
  • platební ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem
  • podpora, individuální coaching a mentoring
  • notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • mimopracovní firemní a teambuildingové akce
  • sick days
  • narozeninový den
  • karta Multisport

Nástup dle dohody

Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a motivační dopis v českém jazyce. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní rozhovor do naší společnosti se sídlem v Karlíně.

Společnost
GARTAL Management a.s.
Adresa
Pobřežní 667/78, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, IT Security Specialist, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

GARTAL Management a.s., Mgr. Ina Susha