Společnost LGI Logistics Group International GmbH patří k předním evropským podnikům působícím v oboru kontraktní logistiky.

Vznikla v roce 1995 vyčleněním ze společnosti Hewlett-Packard Německo a dnes zaměstnává více než 5000 pracovníků ve více než 45 pobočkách na světe.

Pro společnosti působící v oblastech Automotive, Electronics, Fashion/Life-Style, Health-Care/Life-Science a Industrial nabízíme skladování, převzetí výrobních procesů, spedice/doprava (pozemní, letecká, namořní) a celní odbavení.

účetní

Na pobočku do Plaz hledáme vhodného uchazeče.

Náplň práce:

- kontrola správnosti a náležitosti faktur

- evidence, zpracování a účtování faktur

- správa a účtování majetku

- rozúčtování časového rozlišení nákladů a výnosů

- reporting pro interní účely

- zpracování měsíčních výkazů DPH, souhrnných hlášení a kontrolních hlášení

- příprava podkladů pro audit, FÚ a další instituce

- zadávání dokladů do informačního systému

- komunikace s ostatními odděleními ve společnosti

- spolupráce při sestavování účetních výkazů a roční závěrky

- spolupráce s auditory a externími daňovými poradci

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání ekonomického směru podmínkou

- ideálně 3 rok praxe v oblasti účetnictví

- znalost účetní legislativy a související aplikace daňových předpisů

- zkušenosti s programem SAP výhodou

- pokročilou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, především Excel

- schopnost pracovat samostatně i v týmu

- pečlivost a spolehlivost

- proaktivní přístup v hledání řešení nových postupů a možností

- flexibilitu

- schopnost rychlého zapracování

- schopnost určovat priority

- ochotu učit se novým věcem

- příjemné vystupování, jednání s lidmi

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení dle praxe

- 5 dní volna navíc

- věrnostní bonus za odpracované roky

- stravenkový paušál

- pojistka "na blbost"

- mobilní tarif s neomezeným voláním

- multisport karta

- flexipass

- docházkový bonus

- otevřenou komunikaci

- přátelskou atmosféru

- nástup možný ihned

Svůj životopis spolu s fotografíí nám prosím zašlete v odpovědi na tento inzerát. Všem uchazečům se nejpozději do 14 dnů ozveme zpět.

Společnost
LGI Czechia s.r.o.
Adresa
Plazy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 36 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LGI Czechia s.r.o., Lenka Sládková