Společnost Setos spol. s. r. o. je významný specializovaný distributor působící na českém trhu již od roku 1992.
Setos je lídrem v oblasti distribuce a prodeje mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a navigací s 21% podílem na trhu mobilních telefonů. Společnost provozuje největší nezávislou síť maloobchodních prodejen mobilních telefonů v ČR pod značkou SPACE (31 prodejen) a 7 oficiálních značkových prodejen SAMSUNG.

Referent/ka e-shopů

Hledáme posilu pro naše internetové obchody na pozici referent/ka e-shopů.

Baví vás administrativa a práce s lidmi? Přidejte se k nám a pracujte pro stabilní českou společnost. Výhodou je zkušenost na podobné pozici, není však podmínkou.

Co vás čeká:

  • administrace a odbavení objednávek z našich e-shopů
  • řešení emailových a telefonických dotazů, komunikace se zákazníky
  • komunikace s jednotlivými prodejními místy
  • administrace splátkového prodeje a doplňkového pojištění

Co vám nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti SETOS spol. s r.o. s 28letou historií
  • samostatnou, různorodou práci v přátelském kolektivu
  • pomoc a podporu kolegů/kolegyň v začátcích i později
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • notebook, telefon
  • využití Home Office
  • zajímavou pracovní příležitost s možností seberealizace a profesního růstu
  • možnost nákupu firemních produktů za výhodnou cenu a na splátky bez úroku
  • firemní akce
  • kartu Multisport

Co bychom chtěli od vás:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s administrativou a radost z komunikace s lidmi
  • výbornou znalost českého jazyka
  • samostatnost při řešení svěřených úkolů, ale také abyste byl/a týmový hráč
  • umění komunikace se zákazníky, vstřícné, milé jednání a ochotu k vyřešení problému zákazníka
  • pečlivost, spolehlivost a příjemnou náladu
  • orientaci v oblasti internetového prodeje (výhodou, není podmínkou)
  • můžete nastoupit co nejdříve

Společnost
SETOS spol. s r.o.
Adresa
K Bílému vrchu 2978/5, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Referent, Pracovník back office, Obchodní referent, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SETOS spol. s r.o., Marek Porš, DiS.