Jsme nadnárodní výrobce a prodejce systému z hliníkových profilů pro stavbu strojů a z nich vytvořených aplikací a zařízení.
Naši zákazníci dlouhodobě oceňují naši spolehlivost, rychlost reakcí a záruky technického řešení.

Více na www.alvaris.eu

Obchodně technický zástupce

chcete být úspěšný, baví Vás komunikace s lidmi a jste technicky zdatný? Pak jsme pro Vás tou správnou příležitostí.

Seznamte se s námi - https://www.alvaris.eu/cz/o-nas

Nabízíme:

• možnost individuálního uzpůsobení regionu dle Vašeho bydliště

• region: Plzeň, Rokycany, Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov

• práce v kolektivu plném srdečných lidí

• možnost profesního růstu a osobního rozvoje

• motivující finanční ohodnocení

• služební auto, notebook a telefon i pro soukromé účely

Požadujeme:

podmínkou je min. SŠ vzdělání technického zaměření s maturitou, vhodné i pro absolventy

• řidičský průkaz kat. B - aktivní řidič

• dobré komunikační a organizační schopnosti

Náplň Vaší práce:

technické poradenství

vyhledávání nových zákazníků

• péče o stávající zákazníky v dobře zavedených regionech

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis, motivační dopis a fotografii. Rádi s Vámi probereme možnosti spolupráce.

Společnost
Alváris Profile Systems s.r.o.
Adresa
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Alváris Profile Systems s.r.o., Petr Kubíček