Skupina Etincelle sdružuje několik sociálních podniků. Provozujeme řemeslnou pekárnu a máme i další provozovny - vlastní pekařství, kavárny, bistra a úklidové týmy. Zajišťujeme cateringové služby.
Pro lidi s hendikepem poskytujeme sociální rehabilitaci a chráněné bydlení.

Vedoucí strojové výroby keksů

Co vás čeká

Budete vést malý tým handicapovaných osob a zajistíte výrobu keksů. Zajistíte technickou přípravu výroby, běžnou údržbu stroje, ovládání a nastavování stroje v průběhu pečení, přípravu těsta, kontrolu kvality a standardů výroby, dodržování hygienických a dalších norem, úklid, čištění po skončení pečení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vhodný uchazeč bude mít schopnost vedení malého týmu handicapovaných osob (max. 6), bude mít dobré technické znalosti a dovednosti pro obsluhu a údržbu pečícího stroje. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, loajalitu, čistý trestní rejstřík a vysoké hygienické návyky.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou jsou zkušenosti z potravinářské výroby, technické nebo potravinářské vzdělání, zkušenosti s prací s handicapovanými spolupracovníky.

Co vám můžeme nabídnout

Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr na plný nebo poloviční úvazek. Personální stravování za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké slevy na nákup pečiva, zákusků a lahůdek z vlastní výroby.

Společnost
Etincelle
Adresa
Dělnická 235, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Potravinářství, Strojírenství, Mechanik, Strojní zámečník, Technik potravinářské výroby, Technolog potravinářské výroby, Pekař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.