Programátor C/C++, Embedded Linux - vhodné i pro absolventy

Jsme česká firma CUE s třicetiletou tradicií. Navrhujeme, vyvíjíme vyrábíme a prodáváme distribuované řídící systémy a rezervační systémy. Vyvíjíme dotykové ovládací panely a kontroléry s různými I/O porty na platformě ARM s OS Linux. Ovládací aplikace pro Windows, Android a iOS.

Požadujeme:

* zkušenosti s programováním
* analytické myšlení
* ochota učit se nové věci a vymýšlet řešení různorodých úloh
* výhodou (nikoliv podmínkou):
* znalost jazyka C, C++
* zkušenosti s OS Linux, GCC, make, shell skripty, GIT
* znalost MS Visual Studio, Xcode
* znalosti síťových protokolů

Náplň práce:

* Vývoj embedded produktů založených na ARM platformě
* Spolupráce na vývoji s dalšími kolegy z jiných týmů - návrh hardwaru, user interface, atd.
* Naučíte se mnoho nových věcí a budete hledat řešení různorodých úloh.

Společnost
CUE, a.s.
Adresa
Teplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, C++ vývojář, Embedded vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

CUE, a.s., Tomáš Klas
+420 777 276 442