FOKUS optik a.s.
Tradiční česká firma, společnost FOKUS optik, jednička v oblasti oční optiky a péče o zrak v České republice, disponuje v současnosti nejrozsáhlejší sítí očních optik. Provozujeme 90 prodejen ve více než 45 městech po celém Česku.

Oční Optik/Asistent prodeje s 3 letou praxí v optice -Kladno

Oční optik/Asistent prodeje s 3 letou praxí v optice

Do našich řad hledáme opět šikovnou kolegyni nebo kolegu!

Absolvoval jsi vzdělání v oblasti optiky nebo máš prokazatelnou praxi v oboru více než 3 roky? Je to oblast, která tě skutečně baví? Chtěl bys mít odborného mentora v osobě uznávané kapacity v oboru optiky? Máš výborné komunikační schopnosti a zákaznický přístup je u tebe na prvním místě?

V tom případě si tu na správném místě. Jednička na trhu oční optiky, Fokus oční optika, hledá mladé nebo zkušené oční optiky do svých moderních prodejen.

My, FOKUSáci, jsme si v životě vybrali péči. Nevybrali jsme si práci, vybrali jsme si řemeslo - optiku. Staráme se o zrak našich zákazníků a každý z nich je naší odměnou, každodenním důvodem, proč si večer nastavit budík a ráno vstát do práce. Pokud to máš podobně a zároveň máš chuť se učit, stát se špičkou v oboru a guru pro své zákazníky a myslíš, že by si k nám skvěle zapadl, neváhej se nám ozvat.

Náplň práce:

  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • Administrativní práce spojené s chodem optiky

Nabízíme:

  • Stabilní práci u jedničky v oboru oční optiky
  • Přátelský tým kolegů s profesionálním přístupem
  • Firemní akademie, kde se v každém semestru budeš zdokonalovat v odborných i komunikačních oblastech
  • Možnost podílet se na růstu společnosti
  • Firemní benefity
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckou slevou
  • Motivující bonusový systém, který reálně ocení tvou práci
  • Optometristce/optometristovi, který by byl ochotný cestovat nabízíme finanční příspěvek na dopravu a mzdový bonus

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti optiky NEBO prokazatelná prax v oboru více než 3 roky je podmínkou
  • Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři
  • Chuť na sobě pracovat a vzdělávat se
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků
  • Zkušenost s prodejem výhodou, není ale podmínkou, rádi vás zaškolíme

Dejte nám o sobě vědět, nástup je možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám určitě ozveme zpět. Těšíme se na Vaše nadupané zkušenosti a případné osobní setkání.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každý jeden životopis. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/fokusoptik a možná Vás osloví jiná pozice.

V případě, že jste nenašli nabídku, která by Vás zaujala, ale i tak si myslíte, že patříte k nám do FOKUS-u, neváhejte se nám i přesto ozvat a společně se s Vámi popovídáme o dalších možnostech.

Adresa
Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Optik, Optometrista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FOKUS optik a.s., Dáša Litvíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.