Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem a více jak 150letou tradicí v chemickém oboru vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Technik BOZP (OZO v prevenci rizik)

Pracovní náplň:

- zajišťuje úkoly v prevenci rizik, vyhledávání a hodnocení rizik

- navrhuje systémová a procesní opatření k odstranění nebo minimalizaci rizik

- kontroluje a posuzuje dodržování požadavků právních předpisů a jiných požadavků k zajištění BOZP a stav související dokumentace na pracovištích společnosti

- ukládá opatření k odstranění zjištěných nedostatků a kontroluje jejich plnění

- metodicky řídí a koordinuje činnosti v oblasti BOZP s výrobními a infrastrukturními útvary, ostatními úseky a se zástupci odborové organizace

- vypracovává odborná stanoviska za oblast BOZP, včetně vyjadřování se k projektové dokumentaci a k návrhům změn

- šetří průběh pracovních úrazů a bezpečnostních incidentů; analyzuje jejich skutečné zdroje a příčiny

- zajišťuje vstupní instruktáže nových zaměstnanců i zaměstnanců externích firem pracujících v areálu SPOLCHEMIE

a další odborná školení

- odpovídá za úplnost a správnost implementace požadavků právních předpisů a jiných požadavků v oblasti BOZP do řídící podnikové legislativy

- vykonává funkci vedoucího interního auditora systému pro oblast BOZP

- zpracovává a vyhodnocuje statistické přehledy ukazatelů BOZP a poskytuje informace vedení společnosti

- komunikuje s kontrolními orgány státní správy (kontroly, ohlašování prac. úrazů, apod.)

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru zakončené maturitní zkouškou (chemický, strojní, elektro nebo stavební směr výhodou)

osvědčení OZO k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle § 9 zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek BOZP

min. 3 roky praxi v tomto oboru ve výrobní společnosti

zodpovědnost, důslednost, schopnost otevřené komunikace, rozhodnost, organizační schopnosti, flexibilitu, systematickou práci

dobrá znalost práce na PC (MS Office, intranet, informační databáze)

anglický/německý jazyk výhodou

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Technik BOZP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel