Jsme e-shop s obalovým materiálem PAKETO.CZ, výrobce kartonových POS/POP produktů a tradiční dodavatel kartónů s více než 25 letou historií. Do našeho týmu hledáme pracovníka pro on-line služby a marketing.

Specialista on-line marketingu PAKETO.CZ

Náplň práce:

- Administrace SW aplikací a funkcí
- Implementace nových funkcí pro on-line prodej
- Správa a vyhodnocování PPC kampaní, obsahová i vyhledávací síť
- Analýza dat a reporting
- Správa cenových srovnávačů, mailingových kampaní, účtu na sociálních sítích
- Spolupráce na marketingových kampaních
- Spolupráce s externími partnery v oblasti SEO marketingu
- Spolupráce s externími partnery v oblasti IT

Požadavky:

- Zkušenosti z oblasti IT nebo internetového marketingu
- Schopnost orientace v nových technologiích, trendech a SEO marketingu
- Znalost zákl. nástrojů (např. Google Analytics, Ads, Tag Manager, Search Console)
- Analytické a kreativní myšlení
- Komunikační dovednosti, znalost v AJ
- Řidičský průkaz sk B
- Samostatnost a flexibilita, zároveň schopnost týmové práce
- Loajalita, důvěryhodnost, serióznost

Nabízíme:

- Zajímavá a stabilní práce na plný úvazek v moderní, dynamicky rostoucí firmě
- Příspěvek na stravné
- Platební podmínky dohodou
- 5 týdnů dovolené
- 3x sick days ročně
- Zdarma občerstvení na pracovišti (ovoce, káva, čaj)
- Příjemné pracovní prostředí, práce v malém týmu
- Individuálně přizpůsobena pracovní doba a možnost home-office
- Jazykové kurzy, účast na konferencích, seminářích a školeních. Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
- Firemní akce

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Společnost
Paketo group s.r.o.
Adresa
Dolní Jasenka 279, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Prodej a obchod, Specialista marketingu, Správce aplikačního SW, Online Marketing, PPC specialista, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel