Jsme Domov pro seniory s více než 30letou tradicí. Naší jedinečností je maximální možná otevřenost veřejnosti a využívání nejmodernějších metod a postupů v péči o seniory.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Vedoucí úseku přímé péče

Náplň práce:

  • odpovídá za řízení, plánování, rozhodování, kontrolu a koordinaci přímé péče příslušného úseku;
  • kontroluje dodržování veškerých postupů přímé péče svěřeného úseku;
  • zodpovídá za vypracování individuálních plánů klientů;
  • podílí se na koordinaci zdravotní a sociální složky v péči o klienty a provádí analýzu jejich potřeb;
  • spolupracuje s lékařem, kontroluje včasné plnění lékařských ordinací a léčebných výkonů;
  • dbá na správné vykazování ošetřovatelských výkonů, sleduje jejich četnost a plynulost;
  • kontroluje předepsanou ošetřovatelskou dokumentaci a evidenci;
  • sleduje a vyhodnocuje úkony ošetřovatelské péče, dbá na bezpečí klientů;
  • napomáhá při rozvoji kulturního a společenského života klientů;
  • spolupracuje s rodinami a jinými blízkými osobami klientů;
  • vytváří harmonogram směn všech pracovníků přímé péče svěřeného úseku, kontroluje docházku;
  • spolupracuje na výběru nových zaměstnanců;
  • pracuje na osobním rozvoji podřízených zaměstnanců, motivuje je, provádí pravidelná hodnocení;
  • řeší krizové situace, komunikuje s vnějším prostředím

Nabízíme:

  • přátelskou atmosféru moderního a pokrokového domova pro seniory;
  • motivující finanční ohodnocení;
  • otevřenost k inovacím a nápadům;
  • podporu vzdělávání a osobního růstu;
  • každoroční finanční příspěvek na vzdělání, rekondici, sport a kulturu;
  • pravidelnou bezplatnou právní poradnu;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • 5 týdnů dovolené,
  • závodní stravování.

Očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání (případně středoškolské s dostatečnou praxí) ve zdravotní, ideálně i sociální oblasti;
  • předchozí zkušenost z vedoucí pozice výhodou;
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti;
  • aktivní, zodpovědný a svědomitý přístup k práci;
  • ochotu se dále vzdělávat a profesně rozvíjet;
  • uživatelskou znalost MS Office, znalost programu Cygnus výhodou.

Společnost
Domov pro seniory Chodov
Adresa
Donovalská 2222/31, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Vrchní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Domov pro seniory Chodov, Pavla Černovická