Produkční, eventová a promotérská agentura JVS GROUP hledá kandidáta na pozici:

PRODUCTION MANAGER / EVENT ACCOUNT MANAGER

Požadujeme:

- časovou flexibilitu

- zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu

- organizační, manažerské a komunikační schopnosti

- kreativitu

- řidičský průkaz sk. B

- znalost AJ na dobré komunikační a písemné úrovni

- uživatelskou znalost práce na PC

- orientaci v hudebním a kulturním odvětví

- zkušenosti se zpracováváním cenových nabídek a rozpočtů

- praxe a zkušenosti s produkční prací v kulturní a eventové oblasti jsou nutností

Náplň práce:

­- zajišťování a realizace zakázek a akcí, koordinace zakázek, komunikace s domácími a zahraničními klienty, dodavateli a produkcemi

- zpracovávání rozpočtů a administrativní práce spojené s přípravou akce

- příprava a odbavování akcí jako jsou koncerty, shows, divadelní představení, výstavy, veletrhy/konference

- international talent booking a vyhledávání nových umělců

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci

- motivující finanční ohodnocení a benefity

- práci v mladém kolektivu

- zázemí stabilní společnosti

- práci na zajímavých projektech

- spolupráci s velkými domácími a zahraničními klienty

- zajímavé pracovní cesty do zahraničí

Své životopisy s fotografií a produkčními zkušenostmi zasílejte na kontaktní osobu.

Společnost
JVS GROUP s.r.o.
Adresa
Lomnického 1742/2a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

JVS GROUP s.r.o., Monika Vodičková