Orbico s.r.o. je součástí Orbico Group – největšího distributora v Evropě. Do našeho portfolia patří distribuce mnoha značek z oblasti elektroniky (Braun, Oral-B, Bissell), rychloobrátkového zboží (Bonux, Pringles) a selektivní kosmetiky (Clarins, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Nina Ricci, Jean Paul Gaultier aj.)
V České republice působí společnost od roku 2012. Od té doby stále roste díky rozšiřování portfolia produktů a značek, zvyšování pokrytí a budování dlouhodobých vztahů s partnery.

Do svých řad aktuálně hledáme administrátora e-shopu, který má zkušenosti s kompletní správou internetového obchodu, je orientován na business a chtěl by svoje zkušenosti prohloubit i v oblasti marketingu.

Administrátor e-shopu

Proč se stát součástí Orbico týmu?

Nabízíme:

· Práci v rostoucí mezinárodní společnosti, v neformálním, přátelském kolektivu.

· Práci s globálními značkami (např. Bissell, Braun, Oral-B aj.)

· Flexibilitu, fajn kolektiv a prostor pro vaše vlastní nápady.

· Odpovídající finanční ohodnocení, fixní mzda + čtvrtletní a roční bonusy.

· Široký výběr benefitů.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 3 sick days stravenky v hodnotě 100,-Kč/den, příspěvek na penzijní připojištění/ Multi poukázky, možnost karty Multisport, lekce angličtiny, částečně flexibilní pracovní doba, slevy na produkty z portfolia společnosti.

Co vás čeká:

Hledáme administrátora internetového obchodu pro jednu z námi zastupovaných značek. Hlavní zodpovědností administrátora bude kompletně obsluhovat nový e-shop – od správy objednávek, contentu, nastavování cen až po implementaci marketingových aktivit a analytiku webu. Bude spolupracovat s marketingovým a obchodním týmem na zajištění bezproblémového chodu e-shopu.

Hlavní pracovní náplní bude administrace e-shopu:

· Udržování integrity produktového katalogu a aplikace změn.

· Péče o produkty, kategorie, názvy, ceny (standardní, speciální, promo), obrázky, popisky, zásobu.

· Příprava csv dat pro import.

· Aktualizace contentu.

· Monitoring stavu objednávek, vratek, dodávek atd.

· Úpravy stránek – kontakty, informace o obchodu atd.

· Nastavování základní doručovací metody.

· Nastavování katalogu a cenových pravidel v košíku.

· Správa přístupů uživatelů a zákazníků.

· Práce s marketingovými nástroji, implementace bannerů a aktuálních akcí.

· Testování funkčnosti stránek.

· Základní analytika GA.

· Spolupráce s marketingovým oddělením.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Zkušenost se správou e-shopu.

Zkušenost s marketingem výhodou.

Znalost angličtiny v mluveném i psaném projevu (včetně technické angličtiny).
Znalost MS Office.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete požadovaná kritéria, zašlete nám prosím svůj životopis v české i anglické jazykové verzi. Předem děkujeme a těšíme se na Vaši odpověď!

Společnost
Orbico s.r.o.
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Prodej a obchod, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel