Společnost ABAS IPS Management s.r.o. působí již více než 25 let na trhu bezpečnostních služeb. Mezi poskytované služby patří fyzická ostraha, speciální bezpečnostní služby, přeprava hotovosti a cenin, detektivní služby, kontrolní činnosti a chráněné doprovody, návrh a realizace bezpečnostních systémů, bezpečnostní audity, správa nemovitostí a úklidové služby. Komplexní portfolio služeb umí poskytnout napříč celou Českou republikou, Slovenskem, Polskem a také v Maďarsku.

Vedoucí technologického odboru/slaboproudé systémy

Jsme jedna z největších český bezpečnostních agentur. Na trhu působíme již od roku 1992 a kromě fyzické ostrahy a facility managementu poskytujeme také kompletní portfolio bezpečnostních systémů na nejvyšší možné úrovni.

Momentálně hledáme schopného vedoucího, který si vezme na starost celý technologický úsek.

Náplň práce:

· vedení kolektivu montážních techniků ( 12 kmenových techniků v rámci celé ČR )

· dohled a spolupráce se subdodavateli

· vedení a kontrola realizace servisních a revizních zakázek

· řízení kvality, nákladů a termínů projektů

· obchodní a technická jednání se zákazníky

· vytváření rozpočtů a cenových nabídek pro svěřené projekty dle konkrétních zakázek

Požadujeme:

· min. SŠ vzdělání, vzdělání v oboru elektro (slaboproud nebo informační technologie)

· prokazatelné manažerské dovednosti

· zkušenost se sestavováním rozpočtů

· znalost zabezpečovacích zařízení a kamerových systémů (EZS, EPS, MaR, CCTV, PZTS)

· řidičské oprávnění sk. B

· čistý trestní rejstřík

· flexibilita, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- nástupní plat podle předem deklarovaných zkušeností 50 - 80.000 Kč

- bonusy v závislosti na ziskovosti hospodářského střediska

- služební automobil i k osobnímu využití

- stabilní zázemí 29 let fungující společnosti

- možnost seberealizace a dalšího vzdělávání v oboru

Nástup možný ihned.

Společnost
ABAS IPS Management s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Ostraha a bezpečnost, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Technický ředitel/manažer, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ABAS IPS Management s.r.o., Kateřina Popardowská
776 099 908