Fokus Labe je nestátní nezisková organizace. Poskytujeme sociální služby lidem s duševním onemocněním a zároveň poskytujeme klientům služby zaměstnanosti a realizujeme sociální podnikání. Máme za sebou již 26 let dlouhou historii a několik stovek klientů, kteří prošli našimi službami a žijí v současné době vlastní spokojené životy.

Hlavní strategií sociálně zdravotních služeb v Ústeckém kraji je transformace psychiatrické péče, která v současné době aktivně probíhá. V následujících letech chceme realizovat změnu, která přinese rozvoj moderní komunitní péče o duševní zdraví. Nový systém přinese naději a možnost všem lidem s duševním onemocněním žít v přirozeném prostředí s dobrými hodnotami a v partnerství se svým okolím.

Staňte se proto součástí našeho rozvíjejícího se týmu a služeb, které postupně změní systém péče o duševní zdraví lidí s vážným duševním onemocněním v celém Ústeckém kraji.

Do nově vznikajících týmů hledáme kreativní schopné odborníky, pro které je nová situace životní výzvou a kteří jsou ochotni měnit hodnoty, myšlení, systém, svět.

Všeobecná sestra/Sestra se spec. v psychiatrii - Děčín

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání (všeobecná nebo psychiatrická sestra)
  • osobnostní předpoklady a zájem o práci s duševně nemocnými klienty
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • • spolupodílení se na vstupních konzultacích nových klientů
    • krátkodobá i dlouhodobá podpora klientů týmu
    • práce s lidmi v krizi (při zhoršením zdravotním stavu)
    • terénní práce v přirozeném prostředí klienta
    • práce v multidisciplinárním týmu

Nabízíme:

  • zázemí organizace s 26 lety zkušeností v komunitní práci s duševně nemocnými
  • možnost být u transformace psychiatrické péče
  • práci v týmu pracující s principy RECOVERY
  • dle dohody i zkrácený úvazek
  • příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnímu růstu

Společnost
Fokus Labe, z.ú.
Adresa
Hudečkova 664/1, Děčín – Děčín I-Děčín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Fokus Labe, z.ú., Jana Hostovská
604 501 977
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.