Profigrass je prosperující rodinnou firmou s hlavní činností v oblasti dodávek a servisu profesionálních strojů a závlahových komponentů z USA, zemí EU a Jižní Koreje. Společnost Profigrass s.r.o. je několikanásobným držitelem ocenění Toro Partners in Excellence pro oblast EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika).

Obchodně - technický manažer - zemědělské závlahy Toro

Společnost Profigrass s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici Produktového manažera / manažerku pro zemědělské závlahy Toro. Tato pozice v sobě sdružuje zodpovědnost za obchodní výsledky, znalost produktových informací a podporu zákazníků na projektech. Kombinace práce v kanceláři a v terénu představuje atraktivní pracovní náplň. Při své činnosti se nový manažer bude moci opřít o podporu předního výrobce zemědělských závlahových systémů Toro, dosavadní zkušenosti a zázemí společnosti Profigrass.

Náplň práce:

• Produktový manažer bude po náležitém zaškolení hlavním nositelem technických informací k zemědělským závlahovým systémům Toro.
• Akvizice nových zákazníků, získávání projektů a zakázek v regionu celé České republiky a Slovenska.
• Aktivní účast na realizovaných zakázkách v rámci technické podpory.
• Zaškolování a podpora zákazníků v součinnosti s pracovníky Profigrass a podporu Toro.
• Komunikace s výrobcem Toro v angličtině na technické i obchodní bázi.
• Aktivní účast na školeních, výstavách, seminářích.

Požadujeme:

• Aktivní přístup k práci, iniciativa a ambice uspět.
• Preferujeme technické vzdělání - min. střední škola s maturitou technického zaměření.
• Předcházející zkušenost z projektů ve stavebnictví nebo vodohospodářství výhodou.
• Pokročilá znalost AJ.
• Znalost práce na PC.
• Řidičský průkaz skupiny B s řidičskou praxí.

Nabízíme:

• Jedinečnou příležitost se zajímavou pracovní náplní.
• Práci se značkou Toro, která je vnímána jako jeden z lídrů v odvětví.
• Úspěšnou historii, zázemí a odhodlání společnosti Profigrass.
• Vlastní profesní růst nebo rozvoj v rozvíjející se společnosti.
• Technická školení. Školení obchodních a komunikačních dovedností.
• Plat v závislosti na předchozí praxi, odbornosti a prodejních výsledcích.

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete Váš životopis společně s motivačním dopisem na kontakty uvedené v tomto inzerátu.

Společnost
Profigrass s.r.o.
Adresa
Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Vodohospodář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Profigrass s.r.o., Tomáš Chytka
544 234 046