Mimořádná příležitost! Společnost A-Giga s.r.o. ve spolupráci s MND a.s. hledá posilu do svého týmu.

Teamleader/trenér prodejních dovedností v call centru

Náplň práce :

  • zaškolení nových operátorů
  • náslechy a hodnocení hovorů
  • školení obchodních a komunikačních dovedností
  • školení prodeje po telefonu
  • aktivní spolupráce se supervizory
  • odpovědnost za výsledek
  • motivace prodejního týmu

Požadujeme:

  • praxe v call centru podmínkou
  • praxe na projektech mobilních operátorů a energetiky výhodou
  • praxe na vedoucí pozici v call centru (Teamleader, supervisor, trenér) výhodou
  • obchodní dovednosti
  • pozitivní myšlení
  • pečlivost, komunikativnost, svědomitost
  • orientace na výsledek, týmový hráč,
  • MS Word, Excel na uživatelské úrovni

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv
  • motivační platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • pracovní doba 7.30 – 18.15 (směnný provoz), pondělí-pátek
  • školení hrazené zaměstnavatelem v sídle pobočky
  • hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní firmy s několika prosperujícími pobočkami
  • zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, příspěvek penzijní připojištění, hmotné odměny, slevy na zboží, produkty i služby atd.

Místo výkonu práce: A-GIGA s.r.o., Hlavní 245, Vinařice u Kladna

Nástup: IHNED nebo dle domluvy

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, pošlete Váš profesní životopis.

Společnost
MND a.s.
Adresa
Vinařice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel