GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Konzultant pro infrastrukturu

Náš klient je významným dodavatelem informačních a komunikačních systémů a aplikací se zaměřením na konvergentní sítě, jejich služby a bezpečnost.

Pro daného klienta obsazujeme roli Konzultant pro infrastrukturu.

Hledáme vhodného kandidáta pro celou fázi projektů od designu, přes vysvětlení funkčnosti návrhu, až po samotnou realizaci sití.

Budeš pracovat na řadě zajímavých projektů, například z oblastí kontaktních center, sítích WAN, či open source projektech v oblasti datových center.

Náplň práce:

- Návrh a implementace síťové infrastruktury se zaměřením na přepínané, směrované a bezdrátové sítě

- Předprodejní podpora – aktivní tvorba nabídek a odborná podpora obchodníků

- Konzultace a návrhy řešení dle požadavků zákazníka

- Práce na zakázkách – realizace a technická koordinace implementací

- Odpovědnost za úspěšné dokončení projektů ve svěřené oblasti

Kvalifikační požadavky:

- Solidní znalost Cisco technologií na úrovni CCNP certifikace

- Výhodou je znalost Cisco IOS, Cisco IOS-XE, ideálně i Cisco NX-OS

- Znalost konceptů, trendů, standardů a protokolů vztahujících se k přepínaným, směrovaným a bezdrátovým sítím

- Praktické zkušenosti s návrhem a implementací LAN/MAN/WAN sítí výhodou

- Schopnost aktivně hledat, nalézat a navrhovat řešení dle aktuálních požadavků zákazníka

- Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a chuť dále růst a měnit věci kolem sebe

- Znalost angličtiny a řidičský průkaz sk.B

Nabízime:

- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení

- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat

- Účast na odborných konferencích

- Práce se skvělými technologiemi pro zajímavé klienty na různých projektech

- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků

- Flexibilní pracovní doba a možnost home office

- 5 týdnů placené dovolené

- 5 dnů nemocenské

- Kurzy angličtiny

- Stravenky

- Úžasné firemní akce

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.