GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Front-End Team Leader

Naším klientem je přední technologická společnost, která má zajímavé mezinárodní projekty, kde využívají digital a cloud technologie.

Pro daného klienta obsazujeme roli Front-End Team leader.

Náplň práce:

- Front-End Team leader zajišťuje front-end vývoj projektovým a supportním týmům.

- Zodpovědnost za vynikající přínos svého týmu pro jednotlivé projekty.

- Vedení týmu 5 programátorů.

- Aktívní programování.

Momentálně klient používá technologický stack:

- CSS (včetně SCSS, Less:Styled Components; BEM; Bootstrap; responzivní design; mobile-first)

- HTML (a jazyky Nunjucks, Handlebars)

- JS (es5, es6, jQuery, React [Redux, Hooks], TypeScript, Flow, Jest)

- Bundlers/task runners (Grunt, Gulp, Webpack, NPM scripts)

- REST API

- Git (TFS)

- JIRA

V projektech používá klient Kentico technologie (Kentico Xperience MVC, Kentico Kontent)

Kvalifikační požadavky:

- Silná technická znalost JavaScriptu a Reactu

- Odolný člověk s tahem na branku. Schopného vést tým i v těžkých časech.

- Pravý leader. Leadera, který rozumí svému týmu a individuálním členům týmu.

- Člověk se strategickým smýšlením.

- Vzdělaný člověk. Takový, který zná každodenní práci front-end developera a, ve většině případů, je připraven přiložit ruku k dílu a začít kódovat.

- Pragmaticky inovativního. V kombinaci strategického smýšlení a smyslu pro business, team leader vymýšlí a hodnotí nové přístupy.

Nabízíme:

- Agilní prostředí a nové technologie

- Možnost uplatnění nových nápadů a individuální přístup

- Cool tým plný kolegů vždy ochotných poradit

- Zajímavé projekty pro prestižní klienty

- Certifikace vlastního výběru v rámci plánu vzdělávání na míru

- Mezinárodní prostředí s každodenním využitím angličtiny

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.