Máte stavební vzdělání, ovládáte angličtinu a zajímá vás komplexní koordinace stavebních projektů na straně generálního dodavatele?

Pro zahraniční developerskou a stavební společnost realizující rekonstrukce i novostavby administrativních budov hledáme vhodné uchazeče na pozici

Specialista TZB

Co vás čeká

Dohled nad fungováním realizačních firem rozsáhlých stavebních projektů se zaměřením na mechanické a elektrické profese.

  • řízení a kontrola postupu stavebních prací mechanických a elektrických profesí
  • koordinace a odpovědnost za dodržování harmonogramu prací subdodavatelů
  • organizace kontroly kvality výstavby
  • organizace projekčního týmu
  • komunikace a koordinace s ostatními profesemi
  • spolupráce se zkušeným projektovým manažerem a pod jeho vedením zaškolení do všech úkonů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání se zaměřením na Technické zařízení budov nebo SŠ stejného oboru s praxí min. 5 let
  • zkušenost v oboru Technické zařízení budov (mechanické nebo elektrické části)
  • všeobecný přehled v oboru, včetně organizačních schopností
  • aktivní znalost AJ (ve firmě komunikace s jedním z nadřízených v angličtině)
  • výhodou je znalost NJ
  • schopnost orientace v projektové dokumentaci

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost kariérního postupu v mezinárodní společnosti s výhledem k cestování v rámci Evropy
  • spolupráci s profesionálními firmami projekčními tak i realizačními
  • prostor pro zlepšování zavedených postupů vedení procesu
  • multisport karta
  • sick days (12x za rok)
  • přátelské a stabilní prostředí v mladém kolektivu

Společnost
DA One Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Stavební dozor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura