Advokátní kancelář se sídlem na Praze 1, v docházkové vzdálenosti od PrF UK, hledá do svého týmu studenta/studentku právnické fakulty.

Náplň práce:

  • zpracování právních rozborů
  • příprava a revize smluvní dokumentace
  • zpracování podání na soud pod přímým vedením advokáta
  • samostatné řešení případů a právních dotazů
  • komunikace se soudy, exekutory a insolvenčními správci

Požadavky na vhodné kandidáty:

  • student 3. nebo 4 ročníku právnické fakulty
  • základní orientace zejména v občanském a obchodním právu
  • pozitivní přístup, pozornost k detailům, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce
  • předpokládaný rozsah práce min. 20 hodin (2-3 dny) týdně
  • okamžitý nástup

Nabízíme:

  • typ úvazku: dohoda o provedení práce
  • získání praktických zkušeností zejména v oblasti práva obchodních závazků a procesního práva
  • finanční ohodnocení od 110,- Kč/hod.
  • intenzivní zpětnou vazbu v oblasti práva
  • mladý a sympatický kolektiv

Společnost
JUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Adresa
Letenská 121/8, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

JUSTRINON MANAGEMENT a.s., Markéta Šafrová
+420 257 199 405