ROBE lighting s. r. o. přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení – hledá vhodného kandidáta na pozici

Software Engineer

wwww.robekariera.cz

(muž či žena)

Náplň práce
• návrh a realizace software

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• Znalost mikroprocesorové techniky
• Schopnost programovat v assembleru
• Schopnost programovat v jazyku C
• Schopnost číst elektronická schémata
• Základní znalost anglického jazyka
• Týmový hráč, iniciativní s vlastními nápady, flexibilita

Výhodou
• Znalost ARM architektury
• Znalost OS – Linux

Nabízíme tyto benefity
• mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie
• výkonnostní prémie
• měsíční osobní ohodnocení
• příspěvky na penzijní pojištění
• příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní
• profesní školení a vzdělávání
• účast na tuzemských a zahraničních profesních výstavách, veletrzích a odborných seminářích
• jazykové kurzy, kariérní rozvoj
• množství dalších benefitů

Společnost
ROBE lighting s.r.o.
Adresa
Palackého 416/20, Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ROBE lighting s. r. o., Kateřina Galusová
+420 605 223 626
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.