Analytik Informačních systémů a vedoucí týmu analytiků

Jsme nová, rychle rostoucí IT technologická společnost orientovaná na služby. Našimi hodnotami jsou rychlost, pružnost, kvalita, otevřenost a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Snažíme se dělat IT jinak. Společně. Slušné chování, respekt a týmová práce jsou pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.

Máte solidní znalost jak dělat business analýzu a analýzu pro návrh architektury informačních systémů a vývoj software a láká Vás pokračování kariéry v oblasti business analýzy a softwarového vývoje?

Staňte se senior analytikem a vedoucím týmu analytiků v naší společnosti, v pobočce v Praze. Máme řadu zajímavých projektů ve veřejném i soukromé sektoru a děláme je rádi. Budete muset projevit samostatnost a tvořivost. Ale o to přeci jde, ne? Přidejte se do týmu našich profesionálů a učte se od těch nejlepších!

Více informací o nás na www.goodatit.com

Více informací o pozici na https://www.goodatit.com/kariera/senior-sw-analyst/

Hlavní požadavky na uchazeče:

  • Schopnost vedení týmu analytiků odborně i personálně ve dvou lokalitách (Praha a Ostrava)Velmi dobré analytické schopnosti
  • Hluboká znalost postupů a metodik analýzy pro potřeby vývoje software
  • Znalost nástroje Enterprise Architect
  • Znalost notací UML, TOGAF a Archimate
  • Znalost postupů a metodik vývoje SW
  • Znalost metodik agilního vývoje (SCRUM)
  • Dobrá orientace v prostředí Microsoft technologií (.NET) a databází MS SQL Server
  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Pozitivní vztah k moderním technologiím
  • Pečlivost a důslednost v zajištovaných činnostech
  • Proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
  • Schopnost rozumného plánování a organizování práce
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Zvládání zátěže
  • Obratnost ve využívání MS Office

Náplň práce:

  • Analýza požadavků zákazníků na vývoj software a jejich modelování
  • Analýza nově vznikajících i stávajících aplikací
  • Tvorba a aktualizace analytické dokumentace
  • Příprava testovacích scénářů, spolupráce na testování
  • Spolupráce s vývojovým týmem ve všech fázích procesu vývoje aplikací
  • Účast na implementaci vyvíjených SW řešení
  • Analytická podpora ověřování kvality vyvíjeného software
  • Komunikace se zákazníky
  • Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky
  • Občasné cestování na pracoviště v Ostravě (umístění týmu vývoje SW)

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Využívání nejmodernějších technologií a aplikací
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí v naší pobočce v centru Prahy
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Předpokládaný nástup: ideálně ihned (nebo co nejdříve)

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty:

· Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste již řešili.

· Stručný motivační dopis/email, ve kterém se pokuste popsat

o Co Vás na naší poptávce zaujalo

o Na co byste se v nové práci nejvíc těšil/a?

o Co byste se potřeboval/a naučit?

o Kam byste se chtěl za dva roky práce u nás rozvinout?

Společnost
Good at IT.com s.r.o.
Adresa
Karlovo náměstí 313/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Good at IT.com s.r.o., Petr Šindelář
732 427 482
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.