GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Product manager - zpracování dat z mezinárodních eshopů

Naším klientem je popřední eCommerce technologická společnost. Tento klient má velmi pozitivní hodnocení na Atmoskope od zaměstnanců. Vytvářejí nový tým, který se bude starat o správu obsahu produktového katalogu.

Pozice je pro Vás ideální, pokud máte proaktivní přístup a bude Vás bavit iniciovat projekty a přicházet s novinkami a zlepšeními. Najdete zde i skvělý work-life balance, homeoffice dle domluvy a důraz na odvedenou práci a výsledky, ne na hodiny prosezené v kanceláři.

Náplň práce:

- Budeš se podílet na tvorbě nového systému pro zpracování dat e-shopů z vícero zemí.

- Budeš mít možnost od začátku vymýšlet technické řešení, hledat business příležitosti a rozvíjet tuto produktovou oblast.

- Produktový katalog potřebuje klient co nejdříve naplnit daty a tento tým bude mít na starosti zpracování vstupních dat od eshopů. Vstupní data se budou zpracovávat “offline” verzí (stahování a zpracování statických souborů) i “online” verzí, která bude schopná zpracovávat data téměř v reálném čase.

- Hledání příležitostí jak efektivně a rychle dostat informace od e-shopů.

- Diskuze s e-shopy (či shop systémy), zjištění jejich potřeb a následná realize.

- Práce v menším týmů – 3 vývojáři a 1 Scrum master.

- Spolupracovat s interními stakeholdery - customer support, bizDev a další produkto-vývojové týmy.

- Tvorba a údržba produktového backlogu.

- Stanovení a dodržování strategie pro úspěšný rozvoj produktu.

Kvalifikační požadavky:

- Máš zkušenost s rolí Product managera nebo podobnou rolí.

- Umíš pracovat s daty a baví tě to, tahle oblast je výrazně víc o backendu než frontendu.

- Jsi samostatná/ý a máš selský rozum.

- Umíš srozumitelně komunikovat a dokážeš obhájit své myšlenky.

- Odlišuješ méně podstatné od důležitého, dokážeš se rozhodovat.

- Dokážeš si udržet focus a zaměřuješ se na výsledky.

- Chceš zkoušet a učit se nové věci.

- Máš agilní mindset.

- Domluvíš se anglicky.

Nabízíme:

- Vynikající pracovní prostředí – společnost má velice kladné hodnocení zaměstnanců na sociálních sítích

- Práce s novými technologiemi

- Roční bonus

- Prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady

- Neformální prostředí a velká míra samostatnosti

- Kancelář v centru Prahy s velkou terasou

- Každodenní přísun vitamínu pro zdraví

- Fotbálek, šipky a Xbox pro odpočinek

- Benefitní systém Cafeteria

- Relaxační cvičení na pracovišti

- Výuka angličtiny

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura