Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Zaměřuje se na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky.
IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří.
Z celkového počtu 1900 pracovníků je více než 300 lékařů a 600 všeobecných sester.
Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.

IT správce počítačových sítí

Do našeho IT teamu hledáme posilu v podobě IT správce počítačových sítí

Jsi nadšenec do informačních technologií s alespoň 3 letou praxí správy PC sítí a koncových uživatelských stanic ? Chceš se zdokonalovat v oblasti IT a pracovat v stabilní prestižní instituci ?

Náplň práce:

Tvým úkolem bude zajišťovat správu interní sítě, koncových uživatelských stanic a IT podpora našich interních uživatelů
Instalace, konfigurace a správa síťových prvků (switche, routery, AP, kabeláž)
Instalace, konfigurace a správa telekomunikační techniky
Podpora uživatelů při používání aplikací a provozu PC sítě
Správa MDM (Mobile Device Management)
Správa a tvorba provozní dokumentace

Požadavky na pozici:

SŠ vzdělání s maturitou technického směru
Zkušenosti s nastavením síťových prvků (switch, router, AP a pod.)
Znalosti z prostředí IP / Ethernet sítí
Zkušenosti s technologiemi CISCO, AVAYA výhodou
Znalost OS WINDOWS na úrovni administrace systému, znalosti produktu APPLE výhodou
Praxe minimálně 3 roky
Znalost AJ na úrovni studia technické dokumentace
Aktivní přístup k řešení technických problémů a trpělivost při jednání s uživateli

Nabízíme:

Služební notebook a mobilní telefon
Práci v pohodovém kolektivu
Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
5 týdnů dovolené + osobní volno 4 dny
Stále se rozšiřující systém benefitů

Nástup ihned nebo dle dohody

O nás:

Odbor informatiky zajišťuje technickou podporu a správu serverů, operačních systémů a všech ostatních informačních systémů tvořící Komplexní informační a komunikační systém v Institutu
Dále zajišťuje uživatelskou aplikační a technickou podporu telekomunikačních systémů, provádí konfigurace a správu aktivních prvků sítě a dalším mnoho aktivit

Společnost
INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY
Adresa
Vídeňská 1958/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Státní a veřejná správa, Telekomunikace, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY, Bc. Vlasta Sovová
Vídeňská 1958, 14021 Praha – Krč, Česká republika
739 387 246