Firma TECH Czech Com s.r.o. podniká dlouhodobě v oboru telekomunikací a IT. Jsme menší česká společnost, která klade důraz na profesionalitu, spolehlivost, „selský rozum“ a lidský přístup.

Obchodní zástupce v telekomunikacích pro firemní zákazníky

Do našeho obchodního týmu hledáme posily na juniorní i seniorní úrovni. Zaměřujeme se především na poskytování profesionálních telekomunikačních služeb firemním zákazníkům v Praze. Hledáme „mladé nadšence“ i „zkušené pardály“, jejichž pracovní náplní bude dlouhodobě budovat vlastní portfolio zákazníků a pečovat o ně.

Náplň práce:

- Proaktivní navazování nových obchodních vztahů

- Zpracování nabídek na míru pro nové zákazníky

- Komunikace s klienty a dodavateli

- Rozvíjení vztahů se svými stávajícími klienty

- Identifikace nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků

Požadavky na uchazeče:

- SŠ vzdělání

- Výborné komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat

- Proaktivní přístup, pracovitost, orientaci na výsledky

- Příjemné, reprezentativní vystupování

- Aj na komunikativní úrovni (někteří zákazníci nemusí hovořit česky, je to spíše výjimečné) – není podmínkou

- Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (vyplňování smluv, mailová komunikace, práce s reporty…)

- Zájem o telekomunikace a IT

- Zkušenosti s telekomunikacemi a obchodem výhodou

- Řidičský průkaz skupiny B (je třeba se dopravit na schůzky)

Nabízíme:

- Výdělek na provizích závisí čistě na Vašem výkonu a generovaném zisku u Vašich zákazníků, jeho výše není nijak omezena

- Fixní plat 30 000 - 60 000 Kč dle Vašich stávajících zkušeností

- Odborné zaškolení

- Možnost práce na HPP nebo živnostenský list

- Fajn kolektiv se smyslem pro humor

- Příjemné kanceláře na stanici metra C Budějovická – budova Tetris

- Příspěvek na stravné 100 Kč/den, příspěvek na penzijní pojištění, možnost využití služebního vozu i k soukromým účelům, příspěvek na pohonné hmoty, 5 týdnů dovolené, 4 dny sickdays, firemní akce, notebook a mobil i pro soukromé účely

- Nástup preferujeme květen, červen, ale není to podmínkou

Pro účast ve výběru na pracovní pozici požadujeme osobní/profesní životopis v ČJ, při účasti v užším výběru osobní pohovor v sídle zaměstnavatele.

Po skončení výběrového řízení budou životopisy nepřijatých uchazečů vymazány v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 ze dne 27.4.2016.

Společnost
TECH Czech Com s.r.o.
Adresa
Budějovická 1550/15a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Prodej a obchod, Telekomunikace, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

TECH Czech Com s.r.o., Kateřina Findejsová
605 221 141